ASKO Poznań: postaw na najlepszych

Poznańska firma ASKO to synonim doświadczenia, wieloletniej produkcji najwyższej jakości mebli i satysfakcji klientów. Co warto zatem o niej wiedzieć?

Kompleksowość w najlepszym wydaniu

Każdy, kto potrzebuje mebli na wymiar - zarówno klienci indywidualni, jak i hurtowi - z całą pewnością powinien zainteresować się szafami oraz meblami, jakie produkuje ASKO Poznań.

ASKO prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną z zakresu między innymi półfabrykatów, takich jak:
- okucia meblowe;
- fronty kuchenne z lacobelu, lakieru oraz płyty;
- akcesoria meblowe (prowadnice do szuflad, drążki i zawiasy);
- drzwi przesuwne;
- systemy do montażu drzwi przesuwnych (szyny, tory, wózki i tym podobne);
- profile stalowe oraz aluminiowe.

Oprócz tego, marka oferuje klientom indywidualnym szereg usług, to jest:
- formatyzowanie płyt;
- pomiary;
- montaż;
- projekty mebli, kuchni i zabudowy;
- oklejanie krawędzi;
- usługi cięcia lustra, szkła lub płyt.

ASKO z siedzibą w Poznaniu oferuje szereg mebli, do których można zaliczyć w głównej mierze meble na wymiar i szafy z drzwiami przesuwnymi, wykonanymi pod indywidualne zamówienia. Oprócz tego, w ofercie marki znajdują się również; zabudowy wnęk, szafy wnękowe, kuchnie na wymiar, a nawet garderoby. Każdy zainteresowany zatem powinien bliżej przyjrzeć się ofercie poznańskiej firmy. Więcej można przeczytać tutaj: https://askopoznan.pl/.

Doświadczenie przede wszystkim

Firma ASKO powstała w Poznaniu już ponad dwadzieścia lat temu, w 1995 roku. Przez tak długi czas firma zrealizowała wiele projektów dla zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

ASKO jest firmą lokalną, prowadzoną rodzinnie, która działa na rynku już od wielu lat. Marka ta stara się nieustannie rozwijać i - idąc wraz z innowacyjnymi technologiami - produkować rozwiązana najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Marka specjalizuje się w głównej mierze w zabudowie wnęk, systemów drzwi przesuwnych, jak również produkcji mebli na wymiar. ASKO gwarantuje wszystkim klientom indywidualne przyjęcie, kompleksową obsługę oraz fachową pomoc w wyborze mebli. Warto również nadmienić, że firma zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą akcesoriów meblowych, montażem mebli oraz płytami, bądź półfabrykatami przeznaczonymi do produkcji.

Skontaktuj się z ASKO Poznań!

Firma ASKO Poznań posiada swoją siedzibę w Poznaniu na ulicy Kolejowej 4. Więcej na temat zarówno kontaktu, jak i godzin otwarcia firmy można znaleźć pod poniższym linkiem: https://askopoznan.pl/.

https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ live url