Czym są europojemniki?

Czym są europojemniki?

Europojemniki to plastikowe pojemniki w rozmiarze euro. Stanowią one bardzo praktyczne rozwiązanie do przechowywania towarów i używane są w wielu miejscach pracy do dystrybucji oraz obsługi produktów. Pojemniki euro przystosowane są do przechowywania w ciężkich warunkach, dostosowane do warunków przemysłowych oraz zaprojektowane tak, aby zapewnić długotrwałą opcję przechowywania i przenoszenia.

Praktyczne pojemniki w rozmiarze euro

Nazewnictwo europojemników odnosi się do faktu, że kontenery te posiadają standardową wielkość europejską. Każdy rozmiar jest dostępny w różnych głębokościach, które można ułożyć razem. Europojeniki można układać w stosy, na przykład dwa z pudeł o wymiarach 600 x 400 mm można bezpiecznie układać na jednej tacy o wymiarach 800 x 600 mm. Te rozmiary stały się standardem europejskim i pierwotnie zostały skonfigurowane tak, aby wydajnie stosowały się do standardowej palety w Wielkiej Brytanii (1200 x 1000) lub standardowej europejskiej (1200 x 800 mm). Zapewnia to wydajne przechowywanie i transport pojemników. Na rynku znaleźć można szereg produktów, które idealnie współpracują z dowolnymi pojemnikami euro. Należą do nich m.in. wózki i pokrywy. Producenci europojemników posiadają w swojej ofercie plastikowe pokrywy do większości modeli dostępnych w asortymencie, a także do różnych wózków stalowych lub plastikowych. Wózki są świetnym sposobem na manewrowanie stosami pojemników euro, dlatego cieszą się równie dużym powodzeniem.

Zalety europojemników

Pojemniki euro produkowane są z HDPE, wytrzymałego plastiku. Są bardzo trwałe, dzięki czemu można je wykorzystać w wielu środowiskach, w tym fabrykach, magazynach, magazynach, sprzedaży detalicznej, dystrybucji i ogólnie wszędzie, gdzie szuka się wytrzymałego schowka. Plastikowa konstrukcja sprawia, że ??europojeniki są wodoodporne i jako takie mogą być stosowane w mokrych lub wilgotnych środowiskach. Pozwala to również na proste czyszczenie lub mycie w automatycznych myjniach bez obawy o rdzewienie i korozję.
Tworzywo sztuczne użyte do produkcji pojemników euro jest materiałem pierwotnym i zostało certyfikowane jako bezpieczne w kontakcie z żywnością. Z tego powodu pojemniki w rozmiarze euro są popularnym wyborem w fabrykach produkcji żywności. Większość pojemników euro jest standardowo dostarczana w kolorze szarym, jednak producenci oferują również inne opcje kolorystyczne. Warto zauważyć, że w przypadku większych ilości zamówić można także pojemniki specjalnie, na przykład z logowaniem marki.

Nowoczesny przedpokój Nowoczesne meble łazienkowe Komoda łazienkowa