Horoskop celtycki – Jałowiec

Jałowiec to według horoskopu celtyckiego osoba urodzona między 14 a 23 czerwca oraz między 12 a 21 grudnia. Dowiedz się, kim jest i czym się kieruje w życiu.

Emocjonalny organizator

Jałowce to prawdziwe mieszkanki zdawałoby się zupełnie sprzecznych ze sobą cech. A jednak właśnie w ich osobie te kontrasty łączą się w spójną całość, bo życie Jałowca jest nieustanną sinusoidą. Czasem kierują się emocjami, czasem uruchamia się w nich przyziemne podejście do życia i stają się uporządkowanymi organizatorami, którzy wszystko muszą mieć poukładane.

Pracowity leniuch

Sprzeczne cechy walczą w Jałowcach także w pracy. Z jednej strony Jałowcom praca daje ogromną satysfakcję, z drugiej nieustannie muszą walczyć ze swoją wrodzoną skłonnością do lenistwa i odkładania spraw na później. Jałowiec musi nieustannie radzić sobie z pokusami i, niestety, nie zawsze mu to wychodzi.

Chaotyczny i praktyczny

Życiem Jałowca rządzi chaos i to na wszystkich poziomach jego funkcjonowania. Ludzie spod tego znaku są niestali w uczuciach, a równocześnie do pełni szczęścia potrzebują spokoju ogniska domowego. Jałowce potrafią zmieniać zdanie z dnia na dzień, a równocześnie przychodzą takie momenty w życiu, że kierują się daleko posuniętym praktycyzmem i są zorganizowani wręcz do granic możliwości.

Sprawdź: wróżka SMS.

https://dinusiek.pl https://emtec-group.com.pl https://brittany-crepesandgalettes.com