Hotel Lord – noclegi i imprezy okolicznościowe

W Warszawie jest mnóstwo miejsc, które odznaczają się pięknem, jednak mało tak wytwornych jak Hotel Lord. Hotele Korona Sp. z o.o. to firma, do której należą wspaniałe hotele pałacowe: Hotel Lord w Warszawie, ulokowany przy Lotnisku Chopina (Okęcie) oraz Hotel Windsor, leżący w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim (w odległości około 30 minut od Warszawy). Są to hotele czterogwiazdkowe, więc zapewniają komfort i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Hotel Lord jest tak umiejscowiony, że dobrze jest w nim zanocować, gdy czeka się na kolejny samolot, albo właśnie zakończyło się lot – i chce się po prostu odpocząć. Jednocześnie jednak oferta jest dużo szersza niż tylko możliwość zanocowania! Hotel Lord organizuje też imprezy okolicznościowe!

Dla firm i klientów indywidualnych

Hotel Lord posiada wiele przestronnych wnętrz, które nadają się do wykorzystania pod bankiety, wesela, konferencje czy na przykład studniówki. Warto zwrócić uwagę, że są to imprezy, które mogą trwać do późna, a zatem możliwość przenocowania na miejscu to olbrzymi plus i udogodnienie. Tym bardziej, że wnętrza są naprawdę perfekcyjnie, luksusowo zaprojektowane, ale jednocześnie pozostają przytulne. Miło się na nie patrzy, miło się w nich przebywa – atmosfera jest tak przyjazna, że każda impreza się uda! Oferta przeznaczona jest więc zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Co oferuje Hotel Lord?

Na stronie http://hotellord.pl/ można dowiedzieć się więcej na temat oferty Hotelu Lord. Zainteresowani znajdą tam liczne informacje oraz zdjęcia – które mogą pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Warto jedynie dodać, że restauracja serwuje pyszne dania, a na gości czekają i inne atrakcje – między innymi możliwość skorzystania z Centrum SPA, które pozwala wspaniale odpocząć i zregenerować nie tylko organizm, ale i poprawić samopoczucie. Warto więc zapamiętać adres hotellord.pl, żeby zajrzeć na stronę i skontaktować się z pracownikami, gdy trzeba będzie zorganizować na przykład targi czy chrzciny.

https://fx-bratislava.com https://healthysaulttribe.com https://promyana-bg.org