Idealny dom dla Ciebie i Twoich bliskich

Dom jednorodzinny to dla wielu z nas spełnienie marzeń. Dom taki kojarzony jest przede wszystkim z ogrodem, możliwością garażowania samochodu. Olbrzymia przestrzeń wewnątrz sprawia, że czujemy się swobodniej. Dodatkowo nie musimy angażować się w sąsiedzkie spory, tak częste w przypadku mieszkań w blokach. Dom jednorodzinny to także spora zachęta do powiększania rodziny. Czy jego budowa może być tańsza? Tak.

Dom jednorodzinny z drewna – skandynawska technologia w Polsce!

O domach drewnianych mówi się obecnie coraz więcej – wszystko za sprawą olbrzymiej ilości firm, które oferują zbudowanie takiego domu. Musimy jednak wiedzieć, że nie każda z firm zapewni nam wysoki poziom jakości takiej budowli. Wybór nie powinien być przypadkowy. Na początku warto zapoznać się z ofertą producenta na stronie. W przypadku strony mawit.com.pl znajdziemy nie tylko kompletne informacje na temat producenta, ale również zrealizowane projekty czy księgę projektów. W księdze projektów znajdziemy domy parterowe, parterowe z poddaszem czy piętrowe w dobrych cenach. Większość producentów prezentuje ceny za stan surowy i deweloperski. Producent domów szkieletowych może nam również zaoferować całkowite wykończenie domu wewnątrz, w tym malowanie ścian, układanie paneli czy instalację schodów.

Jakie są koszty budowy domu drewnianego? Szacuje się, że koszt takiej budowli jest o 30-35% mniejszy niż dom murowany o podobnych parametrach. Niższa cena wynika z zastosowania innych materiałów budowlanych.

Jak budowany jest dom drewniany?

Metoda budowy domu drewnianego opiera się przede wszystkim na stworzeniu szkieletu, który stanowi bazę dla konstrukcji. Warto wiedzieć, że jedynym elementem murowanym domu drewnianego są jego fundamenty. Z tego powodu samą budowę możemy rozpocząć praktycznie w każdym momencie roku.

https://telesystem.com.pl https://africanclub25society.com https://dinusiek.pl