Jak dobrać męską torbę na ramię?

Kiedyś zwykło się uważać, że torba na ramię pasuje tylko do kobiecych stylizacji. Nic bardziej mylnego! Już od dawna torby na ramię nie tylko królują na wybiegach w męskich kolekcjach, ale także są coraz częściej widywane na ulicach wielkich miast na całym świecie.

Torby męskie skórzane (polecam firmę Luxon Torby)powinny być przede wszystkim trwałe, eleganckie i perfekcyjnie wykonane. Warto wybrać produkty najwyższej jakości, które wychodzą spod rąk utalentowanych projektantów. W przypadku toreb warto postawić na firmy, które łączą nowoczesny design z tradycjami rękodzielniczymi. Taka kompilacja zapewni nam modny look pod każdym względem. Naturalna, prawdziwa skóra będzie optymalnym materiałem na co dzień, odpowiednim na każdą porę roku i odpornym na działanie różnych czynników atmosferycznych.

Mężczyźni mogą wybierać torby w neutralnych odcieniach, raczej w ciemnej palecie barw. Doskonałą opcją może być głęboka czerń, bordo, grafit albo uniwersalna tonacja navy. Pamiętaj o złotych zasadach, według których torba, buty oraz pasek do spodni powinny odpowiadać sobie kolorystycznie. Jeśli jesteś perfekcjonistą i wiesz, że diabeł często tkwi w szczegółach, postaraj się dobrać torbę z klamrą, która nawiąże do designu zapięcia paska.

Torby na ramię najbardziej pasują do stylizacji casualowych, ewentualnie smartcasualowych. Są to więc modne i niezwykle funkcjonalne akcesoria do pracy, jeśli nie musisz ubierać się w sposób typowo biznesowy, czyli w garnitur. Jeansy i casualowa koszula są najodpowiedniejszą bazą dla torby na ramię.

https://holard.net https://brittany-crepesandgalettes.com https://greaterrangedj.com