Jak ukryć zakola

Zakola są bardzo powszechnym problemem. Czasami ich przyczyną jest stres, a czasami po prostu genetyka i nie wiele możemy w tej sprawie zrobić. Jednak kiedy wybieramy się na jakąś uroczystość ważną dla nas wypadałoby nauczyć się radzić sobie z włosami w taki sposób, aby zakryć ten wstydliwy dla wielu Pań problem. Fryzura na zakola jest dość wymagająca, bo musimy pamiętać o kilku zasadach wykonując upięte fryzury.

Zasady główne traktowania włosów z zakolami

Przede wszystkim włosy, których jest mniej nie lubią obciążania. Upięte fryzury szczególnie źle dobrane mogą sprawić, że włosów wizualnie będzie mniej niż ich jest w rzeczywistości. Przed wykonaniem samego upięcia na włosach pozbawionych tej przypadłości lepiej jest umyć włosy dzień przed. Jednak jeśli chodzi o włosy z zakolami to zdecydowanie lepiej jest umyć je przed samym wykonaniem upięcia. Fryzura na zakola kocha objętość więc szampon powinien być dobrany właśnie, aby sprawić, że upięcie będzie wizualnie większe. Unikajmy odżywek silnie działających i lakierów mocno oblepiających włosy. Bardzo pomocne okażą się wypełniacze do koka, a także doczepiane grzywki.

Upięcia na zakola

Jeżeli chcemy, aby nasza fryzura mimo wszystko była klasyczna i ulizana przy bokach to możemy pokusić się o doczepienie grzywki. Bardzo ważne w tym przypadku jest jej odpowiednie umiejscowienie, które umożliwi nam zakrycie łączenia sztucznych włosów z naszymi własnymi. Grzywką bez problemu zakryjemy zakola, boki natomiast, możemy delikatnie wygładzić, a tył spiąć w koński ogon lub kok z użyciem wypełniacza, Na włosach z zakolami doskonale sprawdzi się wykonanie fal, szczególnie na górze, które zakryją swoją objętością zakola. Możemy także doczepić włosy z tyłu głowy przez co upięcie włosów z tyłu nie spotęguje, że będzie ich wizualnie mniej. Nasze naturalne włosy z przodu możemy poupinać w taki sposób, aby nie było widać ubytków tam gdzie włosów nie ma, albo jest ich mniej. Bardzo ważne jest, aby na włosach ku górze zostawić jak największą objętość, bo włosy z zakolami kochają fale i wrażenie, że jest ich więcej niż jest w rzeczywistości. Na zakola możemy z powodzeniem stosować włosy sztuczne, które odpowiednio dobrane pod względem struktury i koloru sprawiają wrażenie naszych własnych. Doskonale sprawdzą się także ozdoby, które odwrócą uwagę od naszego problemu.

https://healthysaulttribe.com https://warshipsband.com https://valueformichigan.com