Jedna z najważniejszych konferencji branży samochodowej odbędzie się w Ossie

Jedna z najważniejszych konferencji branży samochodowej odbędzie się w Ossie

Konferencja AutoEvent to jedno z najważniejszych wydarzeń branży samochodowej w Polsce. Ten coraz popularniejszy i coraz chętniej odwiedzany event odbędzie się w tym roku pomiędzy 20 a 23 czerwca w Hotelu Ossa Congress & SPA, zlokalizowanym niedaleko Rawy Mazowieckiej.

AutoEvent to konferencja, która rokrocznie gromadzi coraz więcej uczestników – tak osoby zajmujące się zawodowo zarządzaniem najważniejszymi oraz największymi fabrykami samochodów w kraju, jak i producentów części, dostawców usług, czy specjalistów działów zakupów. Nie brakuje przy tym ważnych postaci – nie tylko ściśle związanych z branżą samochodową. Nieodłącznym elementem konferencji jest także wystawa, prezentująca usługi oraz produkty sektora Automotive.

Właściwa część konferencji rozpocznie się 21 czerwca licznymi dyskusjami, referatami oraz prezentacjami poświęconymi przede wszystkim szeroko rozumianemu rozwojowi przemysłu motoryzacyjnego – w tym kwestiom takim jak przyszłość kapitału w motoryzacji, zapewnienie pracowników itp. Ważnym gościem tej części konferencji będzie prof. Jerzy Hausner – wybitny ekonomista. Istotnym elementem tej części konferencji będzie rozstrzygnięcie plebiscytów „Inwestycja Roku”. „Menadżer Roku” oraz „Dekra Awards”.

Drugi dzień wydarzenia skupi się na rozmowom kooperacyjnym w modelu B2B.

AutoEvent to jednak nie tylko rozwijające dyskusje oraz prezentacje interesujące z punktu widzenia przedstawicieli branży. To także dwie imprezy, które zapewnią doskonały klimat oraz pozwolą uczestnikom nawiązać pożyteczne kontakty. Pierwsza odbędzie się jako swoiste otwarcie tego wydarzenia, czyli wieczorem 20 czerwca. Od godziny 20 w plenerze Hotelu Ossa będzie można bawić się na wieczorze w klimacie disco. Druga impreza odbędzie się następnego dnia w formie bankiety w stylu warszawskiego dancingu z lat 20. Choć nie zabraknie także muzycznych odwołań z lat późniejszych!

Więcej informacji programowych oraz szczegóły organizacyjne związane z konferencją znaleźć można na stronie www.autoevent.pl.

https://infowiesci.com.pl https://cityviewphoto.com https://africanclub25society.com