Krzesła do pokoju dziennego – jakie będą najlepsze?

Szukając idealnych krzeseł czy foteli do dziennego pokoju pragniemy zazwyczaj, aby były one jednocześnie modne i wygodne. Najczęściej wybieranym modelem ostatnich lat są fotele wzorowane na stylistyce skandynawskiej lub też na szalonych latach 70. Jakie są ich zalety? Jak współcześnie wykorzystano ich design?

Tapicerowane fotele!

Obecnie powraca moda na krzesła i fotele tapicerowane – są nie tylko wygodne, ale i wyglądają niezwykle elegancko i oryginalnie. Z pewnością zaletą tych krzeseł jest ich miękkie wypełnienie i trwała tapicerka – szczególnie ta ostatnia zwraca wiele uwagi. Współcześnie projektanci mebli przykładają wiele uwagi do tego, aby w swoich projektach wykorzystywać wysokiej klasy tworzywa i materiały. W przypadku tapicerek są to przede wszystkim tkaniny tekstylne z dużą zawartością naturalnej bawełny. Tkaniny te posiadają grube, widoczne sploty, co nie tylko wygląda elegancko, ale i zapewnia wysoką trwałość tworzywa.
W przypadku mebli skandynawskich odznaczają się one przede wszystkim modnym minimalizmem. Tkaniny tekstylne tworzące obicia łączone są z drewnianymi nogami. Takie meble to obecnie prawdziwy hit!

Krzesła i fotele w stylistyce skandynawskiej znajdziesz na stronie https://www.krzesloteka.pl.

https://holard.net https://warshipsband.com https://redturtlemusic.com