Kuchnia biała z drewnem. Czy meble białe drewniane są dobrym pomysłem?

Jeśli kuchnia biała z drewnem to większości przypadków białe lub drewniane meble czy elementy połączone ze sobą odpowiednim ustawieniem. Bardzo modnym ostatnio trendem są jednak meble, które w połowie wykonane są z białego materiału a w połowie właśnie z drewna. Połączenie koloru z materiałem bardzo ściśle, daje niezwykłe efekty i pasować będzie do każdej kuchni. Czym są meble biało drewniane? Odpowiedź, porady i inspiracje później.

 

Czym są białe drewniane meble?

Kuchnia biała z drewnem to wyjątkowo modne połączenie. Jak wygląda w praktyce? Mogą być to wszystkie akcesoria od krzeseł i stołów po szafy i blaty robocze. Ich znakiem rozpoznawczym jest używanie tylko tych dwóch składowych. Biały kolor może występować pod postacią białego drewna, kompozytów czy białego plastiku. Drewno również w takich meblach jest oryginalne i nadaje charakteru całej konstrukcji. Dobrym przykładem są krzesła, które mają jasnodrewniane nóżki, a siedzisko jest z białego kompozytu. Również lampa wykonana z matowego białego szkła jest urozmaicona jedynie drewnianymi ozdobami i jest ciekawym rozwiązaniem. Do mniejszych gadżetów można zaliczyć biały moździerz z drewnianą miseczką czy solniczkę i pieprzniczkę wykonaną z drewna i białego kamienia.

 

Kuchnia biała z drewnem — a może biało drewniane meble?

Wiele osób decydując się na połączenie bieli i drewna w jednym elemencie zadaje sobie pytanie, czy będzie to trafna decyzja. Meble i gadżety takie są gustowne, ponadczasowe eleganckie i modne. Jest to również oryginalny pomysł, aby wyjść z ram i szablonów a kuchnię urządzić w ciekawej aranżacji.

 

 

https://swissies.pl https://koco.pl https://2006badukleague.com