Kuchnie biało-drewniane – praktyczne i modne

Kuchnia to miejsce wyjątkowe, które warto urządzić w sposób nie tylko praktyczny, ale też zgodny z obowiązującymi trendami. Jednym z najmodniejszych rozwiązań jest połączenie naturalnego drewna z bielą. Kuchnie biało-drewniane świetnie wyglądają zarówno w małych wnętrzach, które optycznie powiększają, jak i w dużych, które dzięki nim wydają się bardziej przytulne.

 

Efektownie kuchnie biało-drewniane

Nawet niewielka kuchnia może prezentować się ładnie i zapewniać wygodę, jeśli jest odpowiednio urządzona. Oczywiście liczy się nie tylko funkcjonalność, ale również jakość wykonania, kolorystyka czy wzornictwo. Bez wątpienia na topie są obecnie kuchnie biało-drewniane, które pasują do praktycznie każdego wnętrza. Biel znakomicie rozświetla nawet najmniejsze pomieszczenia, a drewno nieco je ociepla i dodaje przytulności.

Do wyboru są zarówno kompletne zestawy, jak i meble modułowe, dzięki którym można idealnie dopasować umeblowanie do wymiarów wnętrza. Nowoczesne kuchnie wykonane są z materiałów bardzo odpornych na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę czy wilgoć, dlatego mogą świetnie służyć przez wiele lat.

 

Jakie zalety mają kuchnie biało-drewniane?

 

Kuchnie biało-drewniane to trend, który funkcjonuje w modzie wnętrzarskiej od kilku sezonów. Wynika to przede wszystkim z tego, że połączenie bieli z naturalnym drewnem daje bardzo ładny efekt i sprawia, że wnętrze jest optycznie większe i cieplejsze. Takie meble można z powodzeniem umieścić zarówno w maleńkiej kuchni, jak i w dużej i przestronnej. Zawsze wyglądają schludnie i elegancko, a przy tym są łatwe do utrzymania w czystości.

W sprzedaży są zarówno zestawy bardzo klasyczne, zdobione modnymi frezowaniami, jak i ultra nowoczesne, wyposażone w ramowe fronty i aluminiowe uchwyty. Szafki dolne mają regulowane nóżki, a górne wyposażone są w zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach, co znacznie ułatwia montaż.

https://venndo.pl https://4sch.pl https://texturekick.com.pl