Leasing dobrego ciągnika siodłowego dla firmy

Przedsiębiorcy z roku na rok coraz chętniej starają się wyposażyć swoją flotę w nowoczesne samochody, które będą emanowały nietuzinkowym wyglądem i parametrami. Niestety takie opcje dostępne są najczęściej jedynie w wypadku zakupu nowych pojazdów ciężarowych, które kosztują ogrom pieniędzy. Jednak jest jedno wyjście z tej sytuacji! Jest nim leasing dobrego ciągnika siodłowego dla firmy. Może ona zostać leasingobiorcą i cieszyć się nowoczesnym samochodem za uczciwe pieniądze płacone w comiesięcznych ratach.

 

Jak przebiega leasing dobrego ciągnika siodłowego dla firmy

 

Na początku po podjęciu decyzji na leasing dobrego ciągnika siodłowego dla firmy trzeba znaleźć zaufanego leasingodawcę. Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Z jednej strony leasingodawców przybywa z roku na rok jednak ich jakość prowadzonych usług często pozostawia wiele do życzenia. Aby być pewnym, że umowa jest uczciwa, a w jej wnętrzu nie ma żadnych kruczków prawnych, które mogłyby wprowadzić leasingobiorcę w tarapaty warto jest wybrać doświadczonego leasingodawcę z bogatą historią. Przykładem jest Grupa DBK, która oferuje leasing dobrego ciągnika siodłowego dla firmy bazując na najprostszych możliwych formalnościach i uszczupleniu tak zwanej papierologii.

 

Wszystko rozpoczyna się od spotkania, w którym ustalane są zasady leasingu. Polega on na udostępnieniu wybranego pojazdu na dany okres (na przykład 24, 36 czy 48 miesięcy) w zamian za opłacanie comiesięcznej raty ustalonej w trakcie spotkania. Jeżeli obie strony dojdą do konsensusu to rozpoczyna się dokładne formowanie umowy. Umieszcza się tutaj rodzaj waluty, którą dana firma będzie finansować pojazd, a także harmonogram spłat, % udziału własnego i oczywiście dokładny okres leasingu. Grupa DBK bazuje na zaufaniu dlatego ogranicza ona konieczność składania zeznań podatkowych, pozytywnych opinii bankowych czy też zaświadczeń z ZUS-u.

 

Limit kilometrów

 

Limit kilometrów jest bardzo ważny. W przypadku samochodów dostawczych przemierzają one ogromne wartości kilometrów dlatego warto prześledzić i mniej więcej określić ile kilometrów rocznie dany pojazd przejedzie. Przekroczenie tego limitu może wiązać się z karą zawartą w treści umowy.

zobacz wiecje zobacz https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/