Meble z technorattanu – warto?

Przyglądając się modnym ogrodom i zewnętrznym przestrzeniom eleganckich restauracji czy hoteli, nie sposób nie zauważyć, jakie meble cieszą się największą popularnością – technorattanowe! Dlaczego właśnie wyplatane z syntetycznego rattanu krzesła, stoliki i huśtawki zaskarbiły sobie tak wielką przychylność miłośników relaksu na świeżym powietrzu? Sprawdź!

 

Technorattan – meble na długie lata

Technorattan meble z powodzeniem łączą w sobie subtelny, naturalny wygląd egzotycznego rattanu z trwałością nowoczesnych tworzyw sztucznych. Wysokiej jakości rattan syntetyczny za nic ma sobie działanie promieniowania UV, wilgoć oraz skrajne temperatury. Wysokiej jakości meble wyplatane z tego tworzywa mogą spędzić bezpośrednio na tarasowych deskach nawet całą zimę. W przeciwieństwie do większości mebli ogrodowych technorattanowe umeblowanie nie wymaga regularnej impregnacji. Jego pielęgnacja ogranicza się do przetarcia zabrudzeń wilgotną ściereczką. Co ważne, zwarte i nieporowate włókna nie absorbują wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Szeroki wybór dla Twojej wygody

Luksusowy salon pod chmurką, komfortowa samotnia, a może jadalnia, gdzie latem będą gromadzić się wszyscy domownicy i przyjaciele? Niezależnie od tego, jak dla Ciebie brzmi definicja idealnego ogrodu, możesz mieć pewność, że meble z technorattanu pomogą Ci ją urzeczywistnić. W sklepach z ogrodowym wyposażeniem znajdziesz szeroki wybór stołów, krzeseł, leżanek, huśtawek, a nawet narożników i sof.

 

Z miłości do natury

Wymieniając walory mebli z technorattanu, nie sposób nie wspomnieć o fakcie, że są one ekologiczne. W procesie produkcji i podczas użytkowania technorattanu nie uwalniają się żadne związki, które mogłyby zaszkodzić organizmom żywym. Co więcej, meble z technorattanu wyróżniają się nieprzeciętnie długim okresem użytkowania, po którym mogą zostać poddane recyklingowi.

https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/ https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/