Najczęstsze błędy związane z doborem podkładu

Fluid lub inaczej podkład to jeden z najbardziej popularnych kosmetyków do makijażu. Odkrycie formuły fluidu zdecydowanie zrewolucjonizowało życia kobiet. Od tego czasu praktycznie każda pani może cieszyć się idealnie piękną cerę bez skazy. Zadaniem fluidu jest przecież ukrywać różnego rodzaju niedoskonałości i przebarwienia oraz wyrównywać kolor skóry.

Idealne podkłady Maybelline

Na drogeryjnych półkach zawsze dużym zainteresowaniem cieszą się podkłady Maybelline. To dobra marka z bardzo długą historią, która jest wyjątkowo lubiana przez młode kobiety. W swojej ofercie ma wiele różnych ciekawych podkładów dedykowanych do różnych skór.

Warto zwrócić uwagę między innymi na podkłady Maybelline rozświetlające i kryjące. Fluidy rozświetlające mają za zadanie dodać cerze blasku. Są dedykowane dla pań mających problemy z szarą skórą. Delikatne rozświetlające drobinki sprawiają, że twarz wygląda na bardziej wypoczętą. To takie magiczne działanie fluidu.

Błędy popełniane podczas doboru podkładu

Podkłady Maybelline mają naprawdę szeroką paletę kolorów. To ogromny plus, bo jeden z większych błędów związanych z doborem tego kosmetyku to zakup złego odcienia, najczęściej zbyt ciemnego, który po utlenieniu się na skórze wygląda wręcz dramatycznie. Dobierając odcień fluidu warto zatem określić czy ma się skórę z pigmentem żółtym czy różowym. Następnie trzeba będzie szukać fluidu dotykowego właśnie do takiej skóry, wybierając jednak odcień jaśniejszy. Skóra jest zawsze dodatkowo przyciemniana przy pomocy pudru w kamieniu czy kosmetyków takich jak bronzer lub rozświetlacz. Nie ma zatem sensu fundować jej zbyt ciemnego fluidu.

Zbyt ciężki fluid

Jeszcze jeden błąd to wybór zbyt ciężkiego kosmetyku, który mocno zapycha pory skóry i sprawia, że twarz wygląda niczym w masce. Współcześnie bardzo modnym efektem po nałożeniu fluidu jest ten, gdy skóra wygląda na delikatnie satynową i matową, jednak bez efektu sztucznej maski. Jednym słowem warto wybierać delikatne fluidy, które mają lekką konsystencję. Ciężkie fluidy nadają się bardziej do teatru i telewizji, niż do prawdziwego życia. Efekt maski nie jest pożądany i na żadnej kobiecie to nie wygląda dobrze, chociaż kobiety z bardzo dużymi problemami ze skórą często myślą, że nałożenie takiego fluidu pozwoli im ukryć wszystko, co szpeci ich skórę.

Podkłady maybelline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl

https://www.fcbu.org/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje/ https://tarnow.net.pl/articles/s/i/460453 https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/