Narożnik skandynawski, który odmieni charakter pomieszczenia

Co chwilę zmieniające się trendy sprawiają, że modne urządzenie mieszkania jest trudne. To, co w danym momencie jest rozchwytywanym elementem już za chwilę ustępuje miejsca innym produktom. Warto wybierać więc meble i dodatki, które nawet po wielu latach będą cieszyć nasze oczy, pomimo zmieniających się trendów. Bez wątpienia takim meblem będzie wygodny narożnik.

Klasyczne wzornictwo, nowoczesne rozwiązania

Narożniki od kilku lat na nowo zyskują na popularności – to wygodne, funkcjonalne i eleganckie meble, które skutecznie wypełnią przestrzeń pomieszczenia i zapewnią nam komfort. Dzisiaj narożniki chętnie stawiane są w centralnych punktach salonów czy pokojów dziennych, stanowiąc główną oś, wokół której toczy się życie w domu. Narożnik to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujemy mebla o wielu obliczach. Przede wszystkim to wygodna kanapa wypoczynkowa, na której zmieści się kilka osób. To także komfortowy mebel, który pozwoli na popołudniową drzemkę. Narożniki to kanapy rozkładane, przez co wieczorami przemienią się w szerokie łóżka, np. dla gości. W jednym meblu tkwi tak wiele możliwości!

Narożnik skandynawski dla nietuzinkowych wnętrz

Narożnik skandynawski to jedna z nielicznych propozycji, która tak dobrze oddaje ducha północy. Prosta linia, wysoka funkcjonalność, naturalne materiały – to tylko niektóre zalety tego mebla. Decydując się na narożnik skandynawski możemy mieć pewność, że to dobrze zainwestowane pieniądze – mebel taki to strzał w dziesiątkę. Narożniki sprawdzą się zarówno w obszernych salonach, jak i mniejszych pokojach dziennych.

Czym wyróżnia się narożnik skandynawski?

Już na pierwszy rzut oka widać, że w przypadku narożników skandynawskich postawiono na piękny design. Projektanci zadbali nie tylko o elegancję bryły mebla, ale i dodatki. Wszystkie detale – materiały, linia, nóżki – zostały dobrane w taki sposób, aby idealnie oddawać skandynawski styl.

Wysoka trwałość materiałów i interesujący design

W przypadku mebli inspirowanych stylem skandynawskim ważne są tworzywa. Skandynawowie stawiają na naturalne tkaniny, lite drewno. Takie zestawienie sprawia, że meble nie tylko prezentują się pięknie, ale i odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia. Trwałość tworzyw idzie w parze z interesującym wyglądem: klasyczne jasne drewno łączone jest z kolorami takimi jak butelkowa zieleń czy turkus. Wnętrze narożników skandynawskich wypełniają pianki wysokoelastyczne i sprężyny profilowane.

https://emtec-group.com.pl https://qlime-project.org https://redturtlemusic.com