Nie rób remontu - odśwież wnętrze inaczej!

Jeżeli chcemy ożywić nasze wnętrze, ale nie planujemy na razie ogołacającego nasz portfel remontu, wcale nie oznacza to, że sprawa jest stracona. W takiej sytuacji postawmy na dodatki! Nie wydamy na nie całych naszych oszczędności, a efekty, które możemy uzyskać powalą nas na kolana.

Małe, a jak wiele może!

Jak to zrobić? Oczywiście przede wszystkim wybierać ciekawe pozycje z ofert różnych sklepów - nowoczesne, intrygujące, stworzone z dużą dozą kreatywności. Takie właśnie jest wyposażenie wnętrz - Barokko. Nieważne czy planujemy odświeżenie kuchni czy po prostu dodanie jeszcze jednego, praktycznego bibelotu do salonu, z łatwością znajdziemy tam coś dla siebie. Z podobnej oferty skorzystają miłośnicy minimalizmu, zabawnych elementów oraz ci, którzy szukają świeżości w trendach wnętrzarskich.

Postawmy na akcent

Co możemy zatem uczynić, żeby ożywić naszą przestrzeń małym kosztem? Wszystko zależy od tego jak dokładnie ona wygląda. Najłatwiej pójdzie nam z pomieszczeniami utrzymanymi w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dlaczego? Ponieważ wtedy ściany, meble, podłogi, stolarka okienna i drzwiowa wykonywane są z niezwykłą prostotą i stają się wręcz stworzone do tego, żeby stanowić tło dla jakiegoś mocnego akcentu - na przykład mocno kolorowego albo o fantazyjnym kształcie, z oferty wyposażenia wnętrz - Barokko. Łatwiej wtedy coś wybrać - mało co gryzie się z jasnym, gładkim tłem, pasuje tam niemal wszystko.

Ożywianie przestrzeni - tak często jak tylko chcesz!

Jako przykład dodajmy coś z oferty wyposażenia wnętrz - Barokko do prostego salonu, który się nam już nieco znudził. Wybór mamy ogromny - od intrygujących lamp poprzez dekoracje ścienne w formie kwiatu aż po stojaki na meble, wazony i zegary. Każdy z tych elementów może stanowić interesujący motyw, który sprawi, że nasz pokój zyska zupełnie inny wygląd. Najlepsza informacja jest taka, że podobne dodatki nie kosztują wcale wiele i dlatego często możemy je wymieniać! W zależności od preferencji możemy robić to raz na jakiś czas, na przykład co parę lat lub sezonowo - na okres Świąt Bożego Narodzenia czarno-biały zegar z Marylin Monroe zmieniać na zielony z motywem renifera, a srebrne świeczniki wymieniać na złote. Wszystko to będzie wyglądać świetnie na prostym tle.

Nie oznacza to jednak, że wyposażenie wnętrz - Barokko pasuje tylko do pomieszczeń zaaranżowanych zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Oferta jest tak bogata, że z pewnością dopasujemy coś nawet to przestrzeni, w których ostatnią wymianę sprzętów przeprowadzono parędziesiąt lat temu. Wystarczy tylko dobrze poszukać!

Więcej informacji znajdziesz na stronie barokko.pl/

https://tajmuseum.com https://warshipsband.com https://gazetastonoga.pl