Nowe mieszkanie bez wysiłku

Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna stwarza świetną okazję, aby odświeżyć nieco swoje wnętrze! Nie musisz wydawać skrzętnie gromadzonych oszczędności, aby tchnąć nowe życie w nudną przestrzeń. Jak niedrogo, a efektownie odświeżyć mieszkanie? Sprawdź nasze rady!

Mocny akcent na ścianie

Niezwykle ciekawą i wyrazistą dekoracją nadającą ton całej aranżacji jest wyeksponowanie jednej ze ścian. Architekci nie stronią od takich rozwiązań – aranżacje prezentowane w Internecie albo na łamach pism są najlepszą inspiracją! Co warto położyć na ścianie, aby pomieszczenie nabrało nowego wyrazu? W modzie są przede wszystkim betonowe płyty i cegła klinkierowa w białym lub klasycznym, czerwonym kolorze. Do łask wracają również fototapety! Nowoczesne wzory mogą nie tylko uatrakcyjnić wnętrze, ale również dodać ciasnemu pomieszczeniu głębi.

Niebanalny mebel

Kupując do salonu nowy fotel, zyskujesz podwójnie – modny element dekoracyjny oraz komfortowe miejsce wypoczynku. Ciekawe modele proponuje sklep meblowy Gama (ofertę poznasz tutaj: www.gama-sklep.com.pl). Czołowi producenci powracają do starych wzorów, które święciły triumfy w poprzednim stuleciu. Dzięki tapicerkom w żywych kolorach, aksamitnych materiałach i nowoczesnemu podejściu, kultowe fotele 366 Chierowskiego albo  modernistyczny Egg dostają nowe życie! Warto także zwrócić uwagę na meble Wójcik.

Stylowy dywan

Nawet najprostszy, stonowany salon stanie się bardziej przytulny, kiedy kącik wypoczynkowy dopełni ciekawy dywan. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele nawiązujące do nieśmiertelnego vintage. Bogata ornamentyka i ciemne kolory będą dobrze współgrać z meblami o gładkiej powierzchni.  Zwolennicy bardziej klasycznych i uniwersalnych form z pewnością docenią dywany w stylu skandynawskim o jasnym, połyskującym włosiu albo cieniowanej strukturze.

https://calganx.net https://dinusiek.pl https://energoefekt.com.pl