Nowe usta w pół godziny – teraz to możliwe!

Bardzo wąskie, asymetryczne usta albo opadające kąciki mogą być znacznie poważniejszym problemem, niż może wydawać się na pierwszy rzut oka. Dla jednych będzie to tylko mało znaczący mankament, który wystarczy lekko skorygować makijażem, ale dla innych – źródło wielkich kompleksów. Na szczęście, dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej, możesz szybko i bezboleśnie rozprawić się z defektami.

 

Kwas hialuronowy – Twój sprzymierzeniec w walce o dobre samopoczucie

Do gabinetów medycyny estetycznej codziennie przychodzą dziesiątki pacjentów, którzy decydują się zlikwidować błędy popełnione przez Matkę Naturę. Powiększanie ust jest jednym z zabiegów cieszących się ogromną popularnością wśród pacjentek (ale również pacjentów). Kuracja polegająca na iniekcyjnej aplikacji w wybrane partie twarzy wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczna, bezinwazyjna i skuteczna. W zależności od ilości wstrzykiwanego środka i miejsca iniekcji, możemy powiększyć usta lub skorygować ich asymetrię, podkreślić tak zwany łuk Kupidyna, zaznaczyć kontur ust, podnieść opadające kąciki, a nawet wygładzić drobne zmarszczki w dolnej części twarzy. Co ważne, kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim ciele (głównie w skórze, gałkach ocznych i stawach), dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych, a po około 9 miesiącach od opuszczenia gabinetu lekarskiego zaczyna stopniowo się rozkładać, aż do całkowitego wydalenia z organizmu.

 

Powiększanie ust w Katowicach – gdzie warto się udać?

Wybierając lekarza, który przeprowadzi zabieg powiększania ust, lepiej nie zdawać się na przypadek. Mieszkańcy województwa śląskiego powinni zwrócić szczególną uwagę na gabinet Filine. Możesz mieć pewność, że powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej Filine w Katowicach będzie przebiegało w stu procentach profesjonalnie, a rezultat zabiegu będzie naturalny i w pełni satysfakcjonujący.

 

 

https://magicflvacation.com/prace-remontowe-na-drogach-co-warto-o-nich-wiedziec/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/182-kredens-do-kuchni https://www.gama-sklep.com.pl/a/178-malutka-kuchnia