Nowoczesna, biała kuchnia dla domu

Nowoczesna, biała kuchnia jest takim motywem, który pomimo upływających lat nigdy nie wyjdzie z mody. To baza, która pozwala na rozwinięcie skrzydeł wielu projektantom tworzącym nowoczesne oraz tradycyjne wystroje wnętrz kuchni o różnych powierzchniach. 

Naturalna, ale nowoczesna, biała kuchnia

Nowoczesna, biała kuchnia nie musi być pomieszczeniem zimnym, tylko bardzo ciepłym, przytulnym gromadzącym domowników na wspólnych posiłkach lub też gotowaniu. Pomogą nam w tym motywy i akcesoria z naturalnego drewna. Można postawić na podłogę wykonaną z jasnego drewna, które wpłynie ocieplająco na wizerunek kuchni. Dobrym pomysłem jest podłoga wykonana w ciemnym brązie kontrastującym z bielą szafek. Nie zapominajmy jednak, że ciemne kolory nie są zalecane do małych pomieszczeń - aneksów kuchennych. W drewnie może zostać również wykonany blat użytkowy. Pamiętajmy jednak, aby postawić na jeden odcień wybranego drewna.

Elegancko i prosto

Nowoczesna, biała kuchnia docenia proste rozwiązania pod postacią gładkich frontów. Bardzo często nie spotkamy w nich również uchwytów. Nie musimy się jednak obawiać, że nie uda nam się otworzyć żadnej szafki. W takich meblach zastosowane są bardzo często zamknięcia odbijające na magnes. Elegancko i bardzo efektownie prezentują się szafki z lakierowanymi frontami wykonanymi z trwałej, wysokiej jakości płyty MDF. Aczkolwiek nie można powiedzieć, że matowe szafki, bez połysku prezentują się gorzej. Takie meble również cieszą się ogromną popularnością. 

zobacz zobacz https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/