Nowoczesne sztućce – jakie warto wybrać?

Zakup nowego kompletu sztućców to niemała inwestycja. W sklepach znajdziemy obecnie szeroki wybór różnorodnych modeli wykonanych ze stali z niklem i chromem, modele dla alergików, sztućce wykonane ze srebra lub posrebrzane… Jaka opcja sprawdzi się w kuchni najlepiej? Sprawdź!

 

Stal nierdzewna mile widziana w kuchni

Jeszcze jakiś czas temu obiektem pożądania były sztućce wykonane z metalu szlachetnego. Faktem jest, że srebrne, bogato dekorowane łyżki, noże i widelce pięknie prezentowały się na świątecznym stole, jednak ich funkcjonalność pozostawiała wiele do życzenia. Dzisiaj świadomie odchodzi się od niepraktycznego, wymagającego odpowiedniej pielęgnacji i czyszczenia srebra na rzecz nowoczesnej stali nierdzewnej.

W wymagającym, kuchennym środowisku celująco zdaje egzamin stal o wysokim nasyceniu niklem i chromem. Tego typu materiał odporny jest na korozję, zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury i kwas zawarty w pożywieniu. Co więcej, wzbogacając swoją domową kolekcję o sztućce wykonane właśnie z tego typu budulca, możemy zapomnieć o ręcznym myciu. Zabrudzone sztućce wystarczy wrzucić do zmywarki i czekać, aż ona zajmie się resztą za Ciebie! Pamiętaj jednak, żeby po zakończonym myciu wycierać wszystkie noże, widelce i łyżki do sucha.

 

Wysokiej klasy sztućce dobrej marki

W dobrych sklepach z artykułami do domu znajdziemy obecnie szeroki wybór metalowych sztućców o matowym lub połyskującym wykończeniu. Aby mieć pewność, że nabytek będzie w nienagannym stanie służył przez wiele lat, wybierz sztućce Gerlach – wysokiej klasy komplet znanej i cenionej marki. W sklepie polskiego producenta znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych sztućców, które z powodzeniem łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

 

 

https://poochfest.org/regulowany-parasol-tarasowy-kiedy-warto-go-kupic/ https://jnbfgk.com https://swissies.pl/jakie-ciekawe-meble-tarasowe-wybrac/