Nowoczesny ogród w kilku krokach

Nowoczesny ogród w kilku krokach

Wyposażenie ogrodowe ma ogromny wpływ na estetykę przestrzeni oraz komfort podczas wypoczynku. Jakich elementów nie może zabraknąć w ogrodzie trendsettera? Czym charakteryzują się nowoczesne meble ogrodowe? Sprawdź!

Nowoczesne meble ogrodowe – klasa i wytrzymałość

Zewnętrzne przestrzenie zaprojektowane przez architektów są doskonałym duetem dopracowanego, cieszącego oczy designu z praktyczną funkcjonalnością. Ta zasada równowagi dotyczy również mebli. Nowoczesne meble ogrodowe powinny być wykonane z mocnych, odpornych na działanie czynników zewnętrznych materiałów, zapewniać użytkownikom błogi komfort oraz zdobić przydomową strefę. Wszystkie te wymagania spełniają meble z technorattanu. Czołowi producenci oferują najbardziej wymagającym klientom modele, które w niczym nie ustępują salonowemu wyposażeniu – luksusowe kanapy i sofy o modułowej budowie, głębokie fotele wyposażone w miękkie poduszki oraz designerskie huśtawki o zabudowanej formie.

Zadaszenie

Palące słońce albo przelotne opady często zakłócają odpoczynek na świeżym powietrzu. Prostym sposobem na uniezależnienie się od kapryśnej aury i dodanie przestrzeni nowoczesnego rysu jest zadaszenie tarasu innowacyjną pergolą. Ogromną popularnością cieszą się obecnie minimalistyczne pergole zbudowane z aluminiowych profili i wyposażone w składany dach.

Oświetlenie

Lampa imitująca kamień? Mieniąca się wielokolorowym światłem kula? A może geometryczna, świecąca kostka, która może pełnić funkcję siedziska? Nowoczesne lampy ogrodowe zaskakują swoją różnorodnością i oryginalnością! W nowoczesnym ogrodzie oświetlenie nie tylko rozświetla przestrzeń, ale przede wszystkim staje się spójnym elementem artystycznej mozaiki.

https://nopix.pl https://orally.info https://gosciniecmurckowski.pl