Nowości w ofercie TOI TOI Polska

TOI TOI Polska wprowadził do swojej oferty absolutną nowość – dozowniki płynu do dezynfekcji rąk, które już znajdują się w standardowym wyposażeniu kabin TOI Fresh, TOI Plus i TOI Classic, gwarantując jeszcze wyższy niż dotychczas poziom higieny.

Skuteczny sposób na chorobotwórcze bakterie

Dozownik z bakteriobójczym płynem do dezynfekcji rąk wprowadza zupełnie nowy standard w ofercie firmy TOI TOI Polska. Od teraz kabiny toaletowe gwarantować będą jeszcze wyższy poziom higieny – zastosowany w dozownikach płyn usuwa aż do 99 proc. chorobotwórczych wirusów i bakterii, a równocześnie dba o skórę dłoni i nie wysusza jej. To skuteczne zabezpieczenie przed infekcjami i chorobami tak zwanych brudnych rąk.

Czytaj więcej: Płyn do dezynfekcji rąk – nowość w ofercie TOI TOI Polska

O firmie TOI TOI

Firma TOI TOI została założona przez Haralda Müllera w 1983 roku w Wiesbaden. Już od samego początku misją firmy uczyniono sprawienie, aby oferowane kabiny toaletowe nie tylko odgrywały w skuteczny sposób funkcję czystościową w naszych miejscach zamieszkania, lecz także przyczyniły się do poprawy odczuć estetycznych swoich użytkowników. Co interesujące, właśnie z tego drugiego powodu, podczas konstruowania nowego modelu kabiny, zadbano nie tylko o funkcjonalność, ale także położono mocny nacisk na estetykę, po raz pierwszy zatrudniając do stworzenia funkcjonalnej kabiny toaletowej profesjonalnego designera.

https://energoefekt.com.pl https://orally.info https://venndo.pl