Odzyskiwanie danych na Androidzie

Wysłane i otrzymane wiadomości, skasowane kontakty, utracone – wydawałoby się – filmy, muzyka i zdjęcia – odzyskiwanie tych danych jest możliwe w szybki i bezpieczny sposób.

Utrata danych na smartfonie to wyjątkowo ponury scenariusz. Urządzenia oparte na Androidzie stały się często domowym centrum rozrywki. Telefony oraz tablety są ze sobą parowane, często używa się ich do coraz to nowszych zastosowań. W efekcie łatwo o utratę danych, uszkodzenia kart pamięci, niepoprawne odłączenie karty SD, a nawet niepożądany format.
Wykorzystanie odpowiedniego oprogramowania pozwala na pełne przywrócenie utraconych wiadomości SMS i ich automatyczne przeniesienie na np. dysk komputera. Szczególnie cenne jest odzyskiwanie kontaktów – misternie budowana latami baza kontrahentów to często skarbnica wiedzy, bez której trudno sobie wyobrazić odpowiednią pracę firmy. Ten proces obejmuje nie tylko częściowy powrót informacji o osobach zapisanych w urządzeniu. Odzyskiwanie danych kontaktowych wiąże się z kompleksową informacją: od numerów telefonów przez adresy e-mail, tytuły zawodowe, adresy – pod warunkiem, że zostały one wcześniej zapisane. Otrzymana w ten sposób baza może zostać wyeksportowana do pliku w formacie CDV lub HTML oraz zapisana – już na przyszłość – na dysku komputera.

Czytaj więcej: Odzyskiwanie danych z telefonu

https://rosequarterdevelopment.org https://promyana-bg.org https://greaterrangedj.com