Okres zawieszenia, czyli Wisielec w tarocie

Wisielec w tarocie wcale nie oznacza śmierci. To karta stagnacji i bierności, ale także oczekiwania i analizy, która bardzo często pojawia się w momentach, w których nie wiemy, jak postąpić i w którą stronę skierować nasze działania.

Bierność i paraliżująca atmosfera zawieszenie

Pojawienie się Wisielca w układzie kart tarota to bardzo często symbol braku motywacji do działania, swoistej stagnacji i nierzadko paraliżującej bierności. To również karta zawieszenia i wyciszenia, odcinania się od tego, co nas otacza, i izolacji. Bardzo często pojawia się w sytuacjach, kiedy skupiamy się nie na działaniu, a na analizie, czasem zbytnio gubiąc się w naszych własnych myślach.

Czas analizy i rozmyślań

Jednak Wisielec nie zawsze oznacza bierność w jej negatywnym aspekcie. Może także zwiastować czas, w którym analizujemy nasze życie, starając mu się przyjrzeć z różnych perspektyw. To również karta analizy i szukania nowych rozwiązań. Rozwiązań, które nierzadko wiążą się z wyrzeczeniami i z rezygnacją z naszych wcześniejszych postanowień.

Wisielec w pozycji odwróconej

Wisielec w pozycji odwróconej to karta skrajnego braku działania i odcięcia się od tego, co nas otacza. Nierzadko wiąże się z poczuciem wyobcowania, smutkiem i depresją, a czasem nawet z ucieczką w nałogi. To karta snucia nierealnych planów, które nie mają szans na realizację, oraz gubienia się we własnych marzeniach. Bardzo często pojawia się w momentach, gdy nie widzimy dobrego wyjścia z sytuacji, w której się znajdujemy, i nie potrafimy dostrzec wyjścia z kłopotów, a równocześnie zamiast działać i walczyć, zostajemy w tym samym miejscu, zupełnie bierni i nieaktywni.

Dowiedz się więcej i wypróbuj wróżby sms już dziś. Twoja przyszłość już na ciebie czeka!

Beżowa sypialnia https://kb-direct.pl/jak-stworzyc-wartosciowe-sniadanie/ https://beesafe.pl/porady/sportowe-auta-do-20-tys/