Oribel krzesełko do karmienia - funkcjonalne i wygodne

Oribel krzesełko do karmienia - funkcjonalne i wygodne

Chociaż karmienie dziecka jest czynnością naturalną i wydaje się proste, czasami wcale tak nie jest. Bywa, że razem z dzieckiem posiłek "zjadają" wszystkie sprzęty dookoła. Brudna podłoga, ściana, ubranie to częsty scenariusz takiego posiłku. Warto zatem zadbać o to, aby miejsce w którym dziecko zjada posiłek było dla niego wygodne i łatwe do utrzymania w czystości. Doskonałym pomysłem są krzesełka do karmienia firmy Oribel. Są one nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjnie się prezentują i są bardzo łatwe do czyszczenia po posiłku.

Czym jest Oribel krzesełko Cocon?

Jest to nowoczesne krzesełko, leżaczek przeznaczony do karmienia oraz samodzielnego jedzenia dla niemowląt i małych dzieci. Posiada ono wielopoziomową regulację, zapewniającą dogodne dopasowanie wysokości i kąta nachylenia leżaczka do potrzeb dziecka. Wkładka, na której umieszcza się posiłek wykonana jest z łatwego do czyszczenia tworzywa, które można myć tradycyjnie pod bieżącą wodą, a także w zmywarce w temperaturze do 60 stopni. Dzięki temu utrzymanie go w czystości jest nie tylko łatwe, ale całość jest higieniczna i bezpieczna dla dziecka. Podnóżek oraz bezpieczne siedzisko sprawia, że dziecko w foteliku jest zupełnie bezpieczne i czuje się pewnie. Wszelkie elementy mocowane są na magnes, dlatego nie ma najmniejszego problemu z ich odpinaniem i zakładaniem. Dla większej wygody użytkowania, krzesełko posiada kółeczka dzięki którym można je swobodnie przesuwać. Krzesełko łatwo się składa, jest lekkie i nie ma problemu z transportowaniem go poza domem.

Bezpieczeństwo i higiena użytkowania

Krzesełko Coon jest przyjazne i bezpieczne dla dziecka. Stanowi dla niego doskonałe podparcie podczas posiłku, niezależnie od wieku. Leżaczek regulowany w kilku poziomach sprawdza się doskonale zarówno w przypadku niemowląt jak i małych dzieci. Możliwość czyszczenia blatu za każdym razem zapobiega namnażaniu się oraz rozwojowi bakterii i drobnoustrojów w resztkach jedzenia. Dzięki temu spożywanie posiłki staje się higieniczne i bezpieczne.

https://goforthegoldcps.org https://hcfsc.org https://godsplanet4haiti.org