Oryginalny ślub z dala od Polski

Klasyczne, wystawne śluby i wesela odchodzą powoli w Polsce do lamusa. Powodem tego są nie tylko wysokei koszty, ale i czas konieczny do zorganizowania przyjęcia. Dla wielu młodych par jest to niepotrzebna strata pieniędzy oraz czasu. Zamiast tego przyszłe pary młode decydują się na nieco odmienny charakter tej uroczystości – ostatnie zmiany w zasadach zawierania związków małżeńskich sprawiły, że możliwe jest teraz wzięcie ślubu w dowolnym miejscu poza USC. To spore urozmaicenie!

A może w tropikach?

Śluby poza urzędami stanu cywilnego to jednak nie jedyna opcja. Topowe biura podróży rozpoczęły reklamowanie możliwości wzięcia kameralnego ślubu w iście tropikalnym krajobrazie. Wybierając specjalną ofertę biura podróży pary młode mogą... wziąć ślub w tropikach!
W siedzibie biura podróży dowiedzieć się można wszystkich detali: jak wygląda kwestia prawna takiego ślubu, jakie dokumenty są wymagane wcześniej, jakie formalności muszą załatwić państwo młodzi jeszcze w kraju. Biuro podróży oferuje również śluby połączone z podróżą poślubną – zazwyczaj dla pary młodej oferowane są atrakcyjne rabaty! Tego rodzaju ślub jest z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Warto rozważyć tę opcję!

Więcej informacji o organizacji ślubów w krajach egzotycznych znajdziesz na stronie romantyczne.com.

https://qlime-project.org https://gazetastonoga.pl https://brittany-crepesandgalettes.com