Oryginalny styl hokerów barowych

Hokery barowe to doskonałe meble do każdego baru czy restauracji. W końcu umożliwiają nam one wygodne siedzenie właśnie przy barowej ladzie. W Internecie znajdziemy w zasadzie absolutnie całe mnóstwo przeróżnych porad, jakie hokery barowe są najlepsze, czym będą się charakteryzowały itp. Tymczasem często ważniejszy jest ich styl wykonania...

1) kolonialnie i egzotycznie

Dlaczego styl, w którym wykonane są hokery jest tak ważny? Otóż jest to mebel, jak zresztą każdy inny, zatem jeśli chcemy naprawdę uzyskać piękne barowe wnętrze, do musimy dobrać hokery do naszego stylu aranżacji wnętrza. Zacznijmy od hokerów kolonialnych. Czym one będą się charakteryzowały i gdzie będą pasowały?

Otóż przede wszystkim hokery te wykonane są z ciemnego, egzotycznego drewna. Często posiadają obicie, które jest ze skóry oraz dość charakterystyczne oparcie w kształcie wygiętego łuku. Takie hokery doskonale pasują do restauracji czy pubów nastawionych na klientów często podróżujących, z typowo podróżniczą aranżacją wnętrz.

2) rustykalnie i swojsko

Inaczej zupełnie prezentują się hokery wykonane na modłę wiejską. one z kolei wykonane są raczej z jasnego drewna, mają prostą formę i często przypominają po prostu wyższe taborety.

Ich stabilność oraz surowość drewna sprawia, że roztaczają one wokół siebie atmosferę spokoju i harmonii. Takie hokery znakomicie nadają się do barów stylizowanych na wiejskie czy też do różnych tawern itp.

3) oldschoolowo

Następnie mamy typowe oldschoolowe hokery barowe. Czym one tak szczególnym się charakteryzują? Otóż kiedy je widzimy, przychodzi nam na myśl zaraz londyńska mgła, szkocka surowość... Te hokery bowiem idealnie wpasowują się w tego rodzaju klimaty, ponieważ ich styl inspirowany jest właśnie irlandzkimi czy uniwersyteckimi barami.

A zatem wykonane są one raczej z ciemnego drewna. Charakterystyczne jest dla nich to, że nie tylko mają oparcie, lecz bardzo często także i podłokietniki. Dzięki temu są bardzo wygodne. Co więcej - posiadają nieraz tapicerowane obicie, które wykonane jest z szorstkiego, grubszego materiału, nieraz w kratę.

4) w pełni nowocześnie

Oczywiście możemy także postawić na zupełnie nowoczesny styl. Jak prezentują się takie hokery? Otóż najczęściej wykonane są one z plastiku albo z metalu. Raczej są proste w formie i nie posiadają oparcia. Charakterystyczne są dla nich futurystyczne kształty.

Hokery barowe oferuje sklep Demico.pl

https://ultimate-demi.org https://przyjazne-wnetrza.pl https://brittany-crepesandgalettes.com