Paryż na weekend!

Paryż to jedna z najpiękniejszych europejskich stolic, również nazywana miastem zakochanych. Jest w tym wiele prawdy – pełno tu romantycznych uliczek, kawiarenek oraz zaułków, gdzie usłyszeć można ulicznych muzyków. Paryż to również wspaniałe muzea z Luwrem na czele. Warto spędzić tu weekend i przekonać się, dlaczego miasto to jest tak uwielbiane przez turystów!

Paryż oczami turystów

W Paryżu warto zwiedzić przede wszystkim Pola Elizejskie, z których rozciąga się wspaniała panorama na miasto. Niewątpliwie największa atrakcją miasta jest wieża Eiffela, która góruje nad metropolią i pozwala na określenie kierunków. Pomimo że sami Francuzi nie przepadają za tą konstrukcją niewątpliwie jest to jeden z symboli miasta. Osoby dorosłe z pewnością powinny udać się w okolice słynnego kabaretu Moulin Rouge. Słynny Czerwony Młyn dalej przedstawia szalone spektakle.
Miłośnicy jedzenia nie będą zawiedzeni – w Paryżu znajdziemy nie tylko kuchnię tradycyjną dla Francji, ale też różnorodne restauracje z kuchnią całego świata. Warto spróbować tradycyjnych żabich udek oraz gotowanych ślimaków – to lokalne przysmaki!

Szukając ofert przejazdów do Francji warto zainteresować się ofertami topowych przewoźników w Polsce, np. bus francja.

https://2006badukleague.com https://jakategocena.pl/jak-efektownie-oswietlic-ogrod/ meble