Podróż do Holandii – poznaj ten kraj z bliska!

Holandia to jeden z najciekawszych krajów w całej Europie – na niewielkiej powierzchni znajdziemy interesujące zabytki, piękne miasta oraz wiele serdecznych mieszkańców. Planując wyprawę do Holandii warto zastanowić się nad noclegami oraz planem zwiedzania. Co warto zobaczyć w tym fascynującym miejscu?

Amsterdam, Gouda, Haga, Rotterdam

Turyści pierwsze kroki kierują zazwyczaj do Amsterdamu – miasta znanego z efektownych kanałów, po których majestatycznie przesuwają się barki z turystami, towarami. Poza tym Amsterdam oferuje również doskonałe restauracje, liczne muzea. Wybierając się do Goudy warto pamiętać, że jest to miast słynące z doskonałych serów. Możemy tu nie tylko ich skosztować, ale i zakupić nietypowe sery, których nie znajdziemy w Polsce. Rotterdam to miasto portowe – warto wybrać się na wysoką wieżę widokową, z której rozciąga się panorama na port.,

Jak dostać się do Holandii? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z szybkich i zwinnych busów – kursują one z największych miast w Polsce., Przejazd busem trwa ok. 10 godzin. Pasażerowie mogą liczyć na komfort i wygodę. O ich bezpieczeństwo dbają doświadczeni kierowcy. Znajdź najtańsze przejazdy – busy holandia!

https://2006badukleague.com https://stworzwnetrze.com.pl https://alliancedoctor.com