Pojemniki IBC dla branży przemysłowej

Firma Schoeller Allibert to ekipa, która doskonale wie, jak produkować najnowcześniejsze pojemniki IBC dla branży przemysłowej. Jeżeli macie problem z transportowaniem swoich płynów do najróżniejszych miejsc, to warto przyjrzeć się tej nowoczesnej ofercie, dzięki której kilka spraw okaże się dla Was łatwiejszych.

Na samym początku trzeba jednak zaznaczyć, że pojemnik ibc nie nadaje się do wykorzystania domowego. Z usług firmy Schoeller Allibert mogą korzystać najróżniejsze firmy mniejsze lub większe. Niestety jednak IBC kontener ma zbyt duże gabaryty aby można go było wykorzystywać w domu. Pomimo tego, że są to bardzo szczelne oraz solidne pojemniki, ich funkcjonalność w domu byłaby bardzo mocno ograniczona.

Z kolei w branży przemysłowej spisują się one świetnie. Do tego stopnia, że już wiele podmiotów gospodarczych zajmujących się produkowaniem najróżniejszych płynów, zamówiło dla siebie takie pojemniki. I to nie tylko z gotowej oferty ale również zamówili pojemniki na indywidualne zamówienie. Kontener IBC wymiary po rozłożeniu ma bardzo dużo. Dzięki temu do jego środka może wchodzić nawet ponad 1000 litrów płynów. Z kolei po złożeniu cały pojemnik ma bardzo małe wymiary. Wyobraźcie sobie, że przed rozłożeniem jeden pojemnik może mieć takie wymiary - 1155x1155x1132 mm. Po złożeniu całość ładunku osiąga maksymalnie 450mm. Prawda, że różnica ww tych cyfrach jest ogromna.

Warto również wiedzieć, że dzięki temu bardzo może usprawnić się logistyka Waszej firmy. Nie tylko zaoszczędzicie na pojemnych opakowaniach i nie będziecie musieli inwestować w małe pudełka. Również ich przechowywanie na pewno nie będzie Was tyle kosztowało. Pojemniki IBC możecie rozkładać w dowolnej chwili, kiedy tylko będą Wam potrzebne. Do jego złożenia nie potrzeba wielu sił i na pewno wykona takie czynności jedna osoba. Oczywiście, przy złożeniu zamówienia na takie pojemniki specjalne, wszyscy są poinstruowani o tym, jak należy się nimi obsługiwać.

Kontenery IBC służą do przewożenia płynów drogą lądową(szynową i drogową), jak również morską. Co jest również bardzo ważne to fakt, że są one odporne. Doskonale zdajecie sobie na pewno sprawę z tego, że nasze drogi są jakie są i nie zawsze są proste. Kontenery IBC po odpowiednim zabezpieczeniu doskonale sobie na nich radzą i nie musicie obawiać się żadnych usterek.

live url live url https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/