Pralka Electrolux – znana i ceniona firma  

 

Pralka Electrolux jest jedną z najpopularniejszych pralek, które znajdują się w polskich domach. Jest to związane nie tylko z dobrą reklamą, ale przede wszystkim jakością urządzenia, które jest w stanie przetrwać lata użytkowania w niezmienionym stanie. Pralki Electrolux posiadają wiele symboli, które na początku mogą okazać się niezrozumiałe. Co oznaczają symbole na pralce Electrolux?

 

Co oznaczają symbole na pralce Electrolux – odpowiadamy

Aby w pełni wykorzystać potencjał pralki Electrolux należy dowiedzieć się jakie programy ma tak naprawdę do zaoferowania. Wtedy będzie można idealnie dostosować rodzaj ubrania do wykonywanego przez pralkę Electrolux prania. Więc co oznaczają symbole na pralce Electrolux?

 

-Temperatura: znaczek temperatury jest związany z temperaturą wody, w której prane są dane ubrania. Niektóre z nich posiadają restrykcje dotyczące maksymalnych wartości temperatury, w których mogą być prane. W przeciwnym razie ubrania mogą utracić swoje właściwości (tak dzieje się w przypadku odzieży termoaktywnej).

 

-Wirowanie; znaczek wirowania umożliwia dobrze oczyszczenie ubrań z brudu. Polega to na intensywnych ruchach bębna, które jednocześnie bardzo dobrze wysuszają pranie. Dzięki temu krócej schnie co jest oczywiście bardzo wygodne.

 

-Płukanie; znacznik płukania sprawia, że ubrania są jeszcze dokładniej prane. Bardzo dobre w przypadku mocno zabrudzonych ubrań czy też alergików i wrażliwych dzieci.

 

-Rodzaje tkanin; w każdej pralce Electrolux znajdują się pokrętła dotyczące rodzaju tkanin, które poddawane są praniu. Najczęściej znaczniki te umożliwiają na pranie mieszanych ubrań, bawełnianych ubrań, syntetyków, wełny, ubrań delikatnych czy też odzieży jeansowej. Idealnie dobrany program umożliwia najbardziej optymalne pranie danej odzieży jednocześnie chroniąc jej włókna i czyszcząc ich powierzchnie.

 

Dowiedz się więcej: Co oznaczają symbole na pralce Electrolux?

 

Podsumowanie

Znajomość funkcjonowania każdej pralki jest koniecznością kiedy chce się korzystać z wszystkich jej programów. Aby mieć pewność co oznacza dany symbol zawsze warto zajrzeć do instrukcji producenta.

https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz