Przyjęcie rocznicowe w hotelu

Organizacja przyjęć rocznicowych (np. z okazji rocznicy ślubu_ to doskonały pomysł i sposób na prezent dla bliskich osób. Polacy coraz rzadziej decydują się na organizację przyjęcia w domowym zaciszu, gdyż wiąże się to ze zbyt dużą ilością czasu poświęconego na gotowanie oraz brak czasu na spokojne spotkanie z gośćmi. Przyjęcia w domach zastępują przyjęcia w hotelach czy restauracjach. To dobre rozwiązanie dla osób, które podobnym kosztem pragną spędzić więcej czasu w gronie bliskich. Od czego zacząć organizację?

Jaki lokal wybrać?

Podstawą jest znalezienie odpowiedniego lokalu – dobrym pomysłem może okazać się wynajęcie sali restauracyjnej w hotelu. Zazwyczaj rozmawiamy wtedy z managerem sali, który przedstawia nam możliwości związane organizacją przyjęcia. Ważne jest ustalenie detali: liczby gości, stołów, ilości niezbędnych kelnerów do obsługi sali. Osobnym zagadnieniem jest ustalenie menu. To sam kucharz kuchni daje nam kilka zestawów menu do wyboru, które możemy mieszać między sobą. Oferowane dania to zarówno tradycyjna kuchnia polska, jak i nowoczesne dania związane z kuchniami świata.

Menu musi zostać uzupełnione napojami – istotne jest zapełnienie stołu dodatkami, takimi jak wody, soki, kawa czy herbata, jak również ciasta. Szczególnie te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem. Źródło: hotellord.pl.

https://ultimate-demi.org https://gazetastonoga.pl https://texturekick.com.pl