Stroje erotyczne – co warto o nich wiedzieć?

Kostiumy erotyczne do niedawna kojarzone były z wyuzdanymi strojami wykonanymi   ze sztucznych tkanin. Obecnie produkty te znacząco różnią się od kostiumów dostępnych na polskim rynku jeszcze 10-15 lat temu. Producenci szybko przekonali się co jest najważniejsze dla klientów i zmienili nie tylko materiały, ale i kroje. Jak przemysł strojów erotycznych wygląda dzisiaj?

Bielizna erotyczna w sklepach stacjonarnych i internecie

Stroje erotyczne mają za zadanie podnieść atmosferę w sypialni i dać powód do uśmiechu obojgu partnerom. Istotne jest, że obecnie kostiumy wykonywane są z jak najbardziej naturalnych materiałów: bawełny, wełny, lnu, wiskozy. Dzięki temu kostium nie krępuje ruchów, tkanina jest elastyczna i zapewnia swobodę ruchów. Skóra może swobodnie oddychać, nie powstają odparzenia.

Stroje znajdziemy zarówno w stacjonarnych sklepach z akcesoriami erotycznymi, jak i sklepach internetowych. Te drugie są bardzo cenione przez klientów: zapewniają anonimowość, nierzadko również znacznie niższe ceny.

Jakie kostiumy są najpopularniejsze? Kostium pielęgniarki, anioła, diabła. Panie chętnie wychodzą ze sklepów także z kostiumem policjantki. Wszystkie stroje składają się z kilku elementów: kostiumu i dodatków (czapki, mankietów, etc.).

https://venndo.pl https://holard.net https://4sch.pl