Ucz się bez wychodzenia z domu!

Ucz się bez wychodzenia z domu!

Nowoczesne metody poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych nijak mają się do jeszcze do niedawna popularnych placówek kształcenia ustawicznego. Obecnie nie mogą one zaoferować młodym i ambitnym osobom możliwości poszerzania wiedzy, np. z programów komputerowych. Tę lukę uzupełniły nowoczesne platformy e-learningowe, które oferują zupełnie nową jakość uczenia się. Jak z nich korzystać? Co na nich znajdziemy?

Platformy e-learningowe to obszerne portale, oferujące możliwość wykupowania i zapoznawania się z licznymi materiałami wideo. Najczęściej dotyczą one programów komputerowych, takich jak Revit, Sketchup, Autocad, Archicad i wiele innych. Materiały wideo nagrywane są w języku polskim i pogrupowane w taki sposób, aby mogły z nich korzystać zarówno osoby początkujące, jak i średnio zaawansowane. Materiały skierowane są zarówno do osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym czy obróbką zdjęć, ale też do osób posiadających już zasób wiedzy, pragnących stale podnosić swoje umiejętności.

Jak skorzystać z materiałów na platformach e-elearningowych?

Aby móc oglądać zamieszczone materiały wideo przede wszystkim konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas rejestracji podajemy swój adres email, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Po tym procesie możemy swobodnie zacząć dodawać intersujące nas materiały wideo do naszego wirtualnego koszyka – dokładnie tak samo, jak w przypadku zakupów internetowych. Po zakończeniu wybierania musimy uiścić opłatę za wybrane materiały. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty będą one przypisane do naszego konta. Korzystanie z platform nie wymaga wychodzenia z domu – to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i naszego czasu!
Najczęściej wybieranymi kursami są bez wątpienia: kurs Revit, kurs Sketchup, kurs Photoshop.

https://aappulications.org https://kb-direct.pl https://texturekick.com.pl