Wakacje w górach – wycieczka jesienią

Jesień to doskonała pora, aby wraz z rodziną zaplanować krótszy (weekendowy) czy dłuższy wypad na urlop. Nie musimy szukać drogich ofert w biurach podróży, aby spędzić czas w przyjemnej atmosferze. W Polsce znajdziemy wiele magicznych miejsc, w których z pewnością odpoczniemy i naładujemy nasze wewnętrzne akumulatory! Oczywiście warto wybrać się w polskie góry!

Wyjazd na Podhale!

Jednym z najchętniej wybieranych regionów na odpoczynek jest Podhale. Górujące nad miastami Tatry robią piorunujące wrażenie na każdym turyście i sprawiają, że pobyt tutaj jest naprawdę niezapomniany. Oczywiście myśląc o Tatrach każdy od razu ma przed oczami Krupówki i zatłoczone Zakopane. Na szczęście nie brak tu mniejszych miast, w których bez wątpienia skutecznie wypoczniemy. Jednym z najciekawszych bez wątpienia jest Bukowina Tatrzańska, która znana jest przede wszystkim z nowoczesnych term.
Termy w Bukowinie to świetny sposób na relaks dla całej rodziny – znajdziemy tu baseny z ciepłą wodą, zjeżdżalnie, place dla dzieci, strefy SPA. W samej Bukowinie to jednak nie jedyna atrakcja – warto również wybrać się na dłuższe spacery szlakami pieszymi, podczas których poznamy lokalną florę i faunę.

W Bukowinie bez problemu znajdziemy również miejsca noclegowe dla siebie i rodziny. Sprawdź - poronin noclegi z wyżywieniem.

https://viptravel.com.pl https://dinusiek.pl https://energoefekt.com.pl