Walka z grawitacją i starzeniem

Powoli zauważasz, że Twoja twarz nie jest już tak napięta, jak jeszcze kilka lat temu? Opadające policzki, zmiany profilu twarzy i odwrócenie tak zwanego „trójkąta młodości” mogą skutecznie obniżać pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Czy musimy bezczynnie patrzeć, jak w naszym ciele z miesiąca na miesiąc zachodzą nieodwracalne zmiany? Niekoniecznie! Młodzieńczy wygląd wcale nie musi przemijać wraz z wiekiem! Naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą zachować idealny kontur twarzy, wychodzi niezawodna medycyna estetyczna.

Czym jest wolumetria?

Zabieg wolumetryczny polega na iniekcyjnej aplikacji w wybrane miejsca specjalnego wypełniacza, który tworzy pod skóra „rusztowanie” korygujące kształt twarzy. Wstrzykiwany pod skórę preparat jest antyalergiczny i w pełni neutralny dla naszego organizmu. Co ważne, trwający zaledwie pół godziny zabieg daje natychmiastowe efekt – w widoczny sposób poprawia się owal twarzy i gęstość skóry. Co ważne, substancje nie tylko wypełniają ubytki w skórze, ale również stymulują produkcję kolagenu, dzięki czemu efekty kuracji utrzymują się nawet rok.
Jeśli wydaje Ci się, że poddanie się zabiegowi wykluczy Cię na kilka dni z zawodowego życia i codziennych obowiązków, musimy wyprowadzić Cię z błędu! Kuracji nie towarzyszą żadne przykre skutku uboczne, dlatego zaraz po wyjściu z gabinetu lekarskiego możesz wrócić do codziennych zajęć.

Gdzie wykonać zabieg?

Aby mieć pewność, że wolumetria zostanie przeprowadzona w sterylnych, odpowiednich warunkach, a efekty będą w pełni satysfakcjonujące, zaufaj profesjonalistom. Na stronie filine.pl znajdziesz więcej informacji na temat zabiegu, cennik oraz dane kontaktowe do wysokiej klasy gabinetu medycyny estetycznej.

https://emtec-group.com.pl Meble kuchenne jasne https://medialdent.pl