Weekendowy relaks w Bukowinie Tatrzańskiej

Malowniczo położona Bukowina Tatrzańska to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na Podhalu. Widok na majestatyczne Tatry oraz możliwość korzystania z uroków aktywności na świeżym powietrzu z pewnością będą wystarczającymi argumentami do spędzenia tu weekendu. Taki dwudniowy wypoczynek pozwoli zregenerować siły oraz odzyskać wewnętrzny spokój. Do Bukowiny dostać się można samochodem, autokarem czy pociągiem. Blisko stąd do Zakopanego.

Bukowina – pozna jej atrakcje

W Bukowinie znajdzie się wiele ciekawych atrakcji dla osób w każdym wieku. Zimą jest to mekka narciarzy, gdyż nie brak tu wysokiej klasy wyciągów narciarskich. W okresie wiosny i lata turyści spędzają czas na spacerach wokół miasta, podziwiają krokusy na polanach i delektują się świeżym, górskim powietrzem. Wiosną i latem okolice te są idealnym miejscem do dłuższych wycieczek rowerowych. Ścieżki prowadzą w urokliwe zagajniki, lasy, nad jeziora. Warto wyruszyć z samego rana, aby zobaczyć na własne oczy, jak wygląda tutejsza przyroda!

Również ze znalezieniem noclegu nie będzie tu problemu – w Bukowinie działa wiele hoteli i prywatnych pensjonatów. Jeśli jednak szukasz miejsca ustronnego i komfortowego polecamy naszą ofertę - bukowina tatrzańska noclegi blisko basenów.

https://venndo.pl https://texturekick.com.pl https://meblenaogrod.com.pl