Wygodne krzesła w biurze – co wybrać?

Wybór odpowiedniego krzesła biurowego nie jest prosty – wynika to przede wszystkim z olbrzymiej ilości ofert topowych producentów mebli biurowych. Zanim zdecydujemy się na konkretny model i zakupimy krzesło dla siebie czy kilka modeli dla naszych pracowników warto zastanowić się nad ich funkcjonalnością i tym, czy zapewnią one dostateczny komfort podczas pracy.

Krzesła tapicerowane, obrotowe

Szukając krzeseł biurowych dla pracowników zwracajmy uwagę przede wszystkim na to, czy są one obrotowe oraz czy posiadają możliwość zmiany ustawienia wysokości siedziska, odchylenia oparcia czy szerokości ustawienia podłokietników. Dzięki temu każdy z pracowników samodzielnie dopasuje parametry krzesła do swoich wymagań.
Drugim ważnym zagadnieniem jest tapicerka – zazwyczaj do biur wybieramy właśnie fotele tapicerowane. Zewnętrzny materiał powinien posiadać grube sploty i wysoki stopień domieszki bawełny. Dzięki temu możemy mieć pewność, że tapicerka nie będzie się ścierała zbyt szybko, będzie ona odporna na wnikanie brudu, wilgoci. Dobrym pomysłem jest wybór foteli o oparciach wykonanych z drobnej siateczki. Szczególnie latem okażą się one idealne do wentylowania pleców.

Wysokiej klasy krzesła i fotele biurowe znajdziesz na stronie internetowej krzesloteka.pl.

https://holard.net https://kb-direct.pl https://nopix.pl