Znajdź szkolenia dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb

Znajdź szkolenia dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb

Poszerzanie swoich kwalifikacji zawodowych z pewnością prędzej czy później przełoży się na awans czy możliwość wnioskowania o podwyżkę. W związku z tym coraz więcej pracowników decyduje się na podjęcie dodatkowych studiów czy też uczestniczenia w kursach. Które z nich są najskuteczniejsze? Jak uczyć się, nie tracąc czasu? Warto poznać możliwości platform e-learningowych!

Ucz się, oszczędza czas i pieniądze!

Platformy e-learningowe znane były w Polsce przede wszystkim jako uzupełnienie toku nauczania na uczelniach wyższych – portale umożliwiały komunikowanie się z wykładowcami, korzystanie z udostępnianych przez nich zasobów, przekazywanie zadań do wykonania. Obecnie rola platformy znacznie się rozszerzyła – dostępne są one dla wszystkich, którzy pragną poszerzać swoje umiejętności czy też rozpocząć naukę zupełnie nowego zagadnienia. Szkolenia wideo dotyczą przede wszystkim programów komputerowych, ale i samego programowania: dużym zainteresowaniem cieszą się kursy Python od podstaw. Szkolenia tworzone są przez specjalistów w swoich dziedzinach: grafików, fotografów, programistów, architektów. Wszystkie materiały dostępne są w języku polskim, dzięki czemu nie ma trudności ze zrozumieniem materiału. Zaletą z pewnością jest także to, że dostępne szkolenia pogrupowane są poziomami trudności. Dzięki opisom szybko znajdziemy odpowiadający nam poziom.

Czy korzystanie z platform e-learningowych jest kosztowne?

Zdecydowanie nie - kursy Android od podstaw dostępne są od 69,00 zł. Tak niska cena to z pewnością spora konkurencja dla innych szkoleń, oferowanych przez prywatne firmy szkoleniowe. Dodatkowo uczyć się możemy w domu, bez konieczności tracenia czasu na dojazdy. Opłacone szkolenie przypisywane jest na stałe do naszego konta.

https://antonraby.com https://bhtm.org https://robimytolepiej.pl