Bezpieczne i skuteczne powiększanie ust

Twoje wąskie, niesymetryczne usta nie muszą być już problemem i źródłem dyskomfortu. Nowoczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pozbyć się kompleksów i raz na zawsze rozprawić się z drobnymi defektami. Jak bezpiecznie powiększyć usta? Sprawdź!

 

Dobroczynny kwas hialuronowy

Najpopularniejszą metodą powiększania ust jest wypełnianie ich preparatem powstałym na bazie kwasu hialuronowego. Dobroczynny kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie (przede wszystkim w skórze, stawach, gałkach ocznych), dlatego jego aplikacja nie powoduje żadnych reakcji niepożądanych.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa zaledwie kilkanaście minut. Po wykonaniu wywiadu, lekarz umieszcza metodą iniekcyjną wypełniacz w wybranych partiach twarzy, modelując tym samym nasze „nowe usta”. Bezbolesny i szybki zabieg pozwala nie tylko uwydatnić czerwień wargową, ale również umożliwia zredukowanie asymetrii w obrębie ust, zniwelowanie dysproporcji między górną a dolną wargą, podkreślenie łuku Kupidyna i konturu ust, a nawet wygładzenie drobnych zmarszczek w dolnej partii twarzy.

 

Powiększanie ust w Katowicach – gdzie?

Zanim skierujesz swoje kroki do pobliskiego gabinetu medycyny estetycznej, dokładnie sprawdź, z jakim lekarzem będziesz mieć do czynienia. Mieszkańcy Śląska powinni zwrócić szczególną uwagę na cieszący się dużym zaufaniem pacjentów gabinet Filine. Możesz mieć pewność, że powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej Filine w Katowicach będzie przebiegało w stu procentach profesjonalnie i bezpiecznie, a efekt zabiegu będzie naturalny i w pełni satysfakcjonujący.

 

https://venndo.pl https://abuya.pl https://viptravel.com.pl