Ćwiczyć samemu, czy wraz z trenerem personalnym

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy zaczynając swoją przygodę z siłownią warto wejść we współpracę z trenerem personalnym, czy też ćwiczyć "na własną rękę". Najczęściej powodem dla którego ludzie nie decydują się na pomoc kogoś jakiego, jak trener osobisty Michał Potucha jest fakt niskiego budżetu przeznaczonego na treningi i często ograniczającego się do kupna karnetu na siłownię. Takie podejście nie jest moim zdaniem dobre. Dlaczego? Czymże jest trening w momencie, kiedy nie mamy odpowiedniego rozpisanego treningu i diety przez trenera personalnego.

Zalety treningów z Michałem Potuchą

-Kontrola wykonywanych przez podopiecznego ćwiczeń i ich korekta w momencie, kiedy zaczyna je wykonywać w sposób nieodpowiedni pod względem techniki.
-Rozpisanie diety i ciągła jej kontrola połączona z jej korektami na rożnych etapach rozwoju.
-Rozpiska treningu i ciągłe jego dostosowanie pod ćwiczącego wraz z korektami w momencie, kiedy rozwój podopiecznego się zatrzymuje.

Trener personalny a zawody

Wiele osób, które zgromadziły już bardzo duże doświadczenie na siłowni i oprócz swojej ogromnej wiedzy prezentują świetną formę zastanawia się nad tym, czy nie wystartować w pierwszych swoich zawodach kulturystycznych. Osoby takie często popełniają kluczowy błąd i do ostatniego dnia przygotowań kierują się tylko i wyłącznie swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Takim osobom poleciłbym trening z Michałem Potuchą. Poleciłbym go szczególnie mocno ze względu na to, że osoby ćwiczące same często nie widzą błędów jakie popełniają i ciężko im przez to je korygować. Taką rolę spełniałby właśnie trener osobisty śląsk, który mógłby korygować wszelkiego rodzaju "potknięcia" takich przyszłych zawodników i sprawiać, że ich wyjściowa forma będzie przygotowana na sto procent.

Trening personalny dla każdego

Z całą pewnością tego stwierdzenia uważam, że trening personalny to idealne rozwiązanie dla każdej osoby. Jeśli Ty wahasz się teraz, czy skorzystać z pomocy trenera personalnego, to chciałbym rozwiać tym artykułem Twoje wątpliwości i uświadomić Ci, że trener personalny jest dla Ciebie idealną alternatywą na każdym etapie ćwiczeń z siłownią, gdyż tak jak wyżej opisałem, oprócz korekty błędów, rozpisania odpowiedniego treningu oraz diety, może być on dla Ciebie pomocny na każdym etapie współżycia z siłownią i być pomocnym nawet, kiedy uda Ci się osiągnąć spore osiągnięcia w dziedzinie kulturystyki na szczeblach nawet międzynarodowych.

Kuchnie otwarte na salon https://lillanails.pl/nowy-parasol-ogrodowy-na-co-zwrocic-uwage/ https://mastermedia.info.pl