Jak zabawiać gości na weselu? Poznaj te pomysły!

Większość Par Młodych wyobraża sobie swoje wesele jako noc świetnej zabawy wśród najbliższych im ludzi. Ponieważ jednak zapraszają, sto, dwieście, a czasami jeszcze więcej osób, nie wyobrażają sobie jak można świetnie się bawić na parkiecie, i jednocześnie porozmawiać z każdym gościem z osobna. Dlatego też wiele Nowożeńców decyduje się zapewnić gościom dodatkowe atrakcje na wesele aby poniekąd wynagrodzić im brak uwagi.

Nieoceniona pomoc rodziny

Jeśli wiemy, że nie damy rady porozmawiać choćby chwili z każdą zaproszoną osobą, poprośmy o pomoc rodzinę i świadków. Uczulmy ich, aby raz na jakiś czas przechadzając się po sali pytali gości, czy wszystko w porządku i jak podoba im się zabawa. Jeśli coś będzie nie tak, problem należy jak najszybciej rozwiązać.

Niania na wesele

Jeśli na weselu pojawi się wiele rodzin z dziećmi, zatrudnijmy nianię na tę noc. Odciąży ona rodziców od opieki bawiąc się z gromadką „weselnych” dzieci. Uprzedźmy nianię o wieku dzieci, to pozwoli jej na dopasowanie zabaw dla nich tak, by wesele również dla nich było niezapomnianą nocą. Jeśli zdecydujemy się na pomoc niani, powinniśmy pomyśleć również o oddzielnym pokoju dla maluchów, gdzie będą mogły odpocząć lub się zdrzemnąć.

Atrakcje weselne

Jeśli chcemy zaskoczyć gości czymś nadzwyczajnym, zorganizujmy im jakąś atrakcję. Do wyboru jest naprawdę wiele opcji.
Jedną ulubionych jest pokaz sztucznych ogni. Może być połączony z jedzeniem tortu, część par decyduje się na taki pokaz zamiast organizować oczepiny. Jest to o tyle wdzięczna atrakcja, że zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych.
Równie popularne jest wspólne puszczanie chińskich lampionów. Weselnicy podpalają małe świeczki w papierowych kloszach i lampiony wznoszą się do nieba. Należy pamiętać jednak o zasadach bezpieczeństwa – nierozsądnie jest wypuszczać lampiony w terenie zabudowanym lub okolicy stodół.
Wiele Młodych Par zamawia na wesele różnego rodzaju pokazy. Mogą to być pokazy jakiegoś stylu tańca, połączone z lekcją dla weselników, a jeśli przeważają u nas goście dorośli – pokazy barmańskie. Mniej popularne, ale równie ciekawe, mogą być pokazy iluzjonistów lub połykaczy ognia.

https://viptravel.com.pl https://meblenaogrod.com.pl https://hankasa.com.pl