Jeśli kolczyki – to ręcznie robione

Lubisz kolczyki? Zawsze dobrze czujesz się, gdy masz je w swoich uszach? A co powiesz na niezwykle eleganckie i pełne uroku kolczyki ręcznie robione? Takich kolczyków nie zajdziesz w żadnej sieciówce. Każdy model to bowiem ręczna robota, która sprawia, iż kupując daną parę, tak naprawdę kupujesz coś unikatowego.

Unikatowe kolczyki dla wyjątkowej kobiety

Lubimy się wyróżniać i przyciągać spojrzenia. Lubimy też, gdy możemy zaskoczyć naszym wyglądem. Bo takie właśnie jesteśmy. My, kobiety, cenimy swoją indywidualność. Dlatego, gdy możemy sięgnąć po coś, co nie pochodzi z masowej produkcji, a co jedocześnie potrafi nas zachwycić swoim wyglądem – robimy to. Dlatego też kolczyki ręcznie robione cieszą się coraz większą popularnością. Szeroka gama materiałów, które są wykorzystywane do ich wyrobu pozwala tworzyć biżuterię naprawdę wyjątkową. Szkło, filc, perły, kamienie, len – tak naprawdę projektanci mają niezwykle szerokie pole do popisu. Tworzą więc kolczyki, które stają się eleganckim dopełnieniem każdej kreacji.

Kolczyki idealne na prezent

Jeżeli zastanawiasz się, co kupić mamie czy przyjaciółce na prezent, zamiast inwestować w kolejną czekoladę, czy perfumy, postaw na kolczyki. Ręcznie wykonane są prawdziwym dziełem rzemieślniczej sztuki. Każdy detal dopracowany jest tak, by całość po prostu zachwycała. Żłobienia, łączenia materiałów, drobniutkie kamyczki – tylko ręcznie można stworzyć tak misterną biżuterię. I tylko taka biżuteria potrafi wzbudzić zachwyt. Wybierając kolczyki dla kogoś, musisz tylko pamiętać o jednej zasadzie – wybierz je pod kątem kolorów, kształtu i długości, do stylu osoby, którą chcesz obdarować. W przeciwnym razie, nawet najpiękniejsze, będą leżały w szkatułce przez lata.

Szukasz z masą perłową, motyle wykonane z filcu, róże z kryształków czy kamienie oplecione metalem szlachetnym – jeśli chodzi o kolczyki, ich wybór pozytywie Cię zaskoczy. A Ty, zakładając je na siebie, czy darowując je bliskiej osobie, zaskoczysz innych. I z pewnością będzie to zaskoczenie pozytywne.

https://fine-scale.org https://emtec-group.com.pl https://stylowysalon.com