Przydatne rady podczas instalacji stelaży podtynkowych

Bardzo wiele osób podczas remontu decyduje się na zainstalowanie w swojej łazience stelaży podtynkowych. Jednak czym są te produkty i dlaczego coraz więcej klientów decyduje się na ich zakup?

Czym jest stelaż podtynkowy?

Popularnym produktem, na którego zakup decyduje się coraz więcej klientów jest stelaż podtynkowy. Jest to konstrukcja, która umożliwia ukrycie wybranych elementów instalacji sanitarnych w naszej łazience. Dzięki temu możemy zyskać zdecydowanie więcej przestrzeni, jak i również nowoczesny wygląd naszej łazienki. Również sprzątanie we wspomnianym pomieszczeniu będzie zdecydowanie prostsze. Warto wiedzieć, iż za pomocą stelaży podtynkowych możemy ukryć nie tylko spłuczkę, ale również i część umywalki. Ze stelaży wystaje zazwyczaj jedynie miska, a wszelkie rury odpływowe ukryte są wewnątrz. Także warto zaznaczyć, iż system odprowadzania wody został tak skonstruowany, że spływająca woda, która znajduje się w zabudowanych stelażach nie wydaje dźwięków. Wiele osób ma obawy, ponieważ nie wie w jaki sposób zachowa się zabudowana spłuczka w przypadku awarii. Warto wiedzieć, iż stelaże podtynkowe posiadają specjalny system przelewowy, dzięki którym przelanie się wody w spłuczce jest praktycznie niemożliwe. Zatem o czym szczególnie powinniśmy pamiętać decydując się na instalację stelaży podtynkowych?

O czym powinniśmy pamiętać decydując się na instalację stelaży podtynkowych?

Warto pamiętać, iż na rynku możemy spotkać kilka rodzajów stelaży podtynkowych. Tego typu produkty dzielą się na dwie główne grupy, są to stelaże stosowane do zabudowy ciężkiej oraz lekkiej. Z kolei stelaże podtynkowe stosowane do zabudowy lekkiej dzielą się jeszcze na stelaże do zabudowy niskiej oraz wysokiej, jak i również na stelaże samonośne. Należy mieć to na uwadze, zanim zdecydujemy się na ich zakup oraz późniejszy montaż. Jednak decydując się na instalację stelaży podtynkowych powinniśmy także pamiętać o dokładnym sprawdzeniu głębokości naszego stelaża. Również nie możemy zapomnieć o dokładnym dopasowaniu całego zestawu do naszej instalacji. Warto również zwrócić uwagę na gwarancję, jak długo obejmuje zakupiony przez nas produkt.

Stelaże podtynkowe coraz częściej wykorzystywane są w wielu domach oraz mieszkaniach. Jest to bardzo interesujące rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu mamy możliwość uzyskania więcej przestrzeni w łazience oraz możemy ukryć część nieatrakcyjnej instalacji sanitarnej. Tego typu produkty stały się wyznacznikiem nowoczesnego budownictwa, z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na ich zakup.

Więcej informacji znajdziesz na stronie szydlowski-lazienki.pl w kategorii stelaże podtynkowe.

https://warshipsband.com https://viptravel.com.pl https://infowiesci.com.pl