Regały drewniane

Zachwycające regały drewniane – zdaje się, że na nowo doceniamy ich wdzięk. Ustawiając je we wnętrzach romantycznych, urokliwych, ale też nowoczesnych, chłodnych, awangardowych, minimalistycznych. Regały drewniane dostępne są wielu kolorach. Zawsze pięknie wyglądać będą te w kolorze naturalnego drewna, ale coraz modniejsze stają się też regały białe. Także stylistyka regałów z drewna prezentuje się bardzo bogato. Bez trudu znajdziemy mebel z tej kategorii, który perfekcyjnie zaaranżuje konkretny salon, przedpokój czy kuchnię.

Stylistyka regałów drewnianych

Na stronie notodo.pl odkryjemy różnorodną stylistykę regałów drewnianych. Znajdziemy tutaj regały w stylu prowansalskim, skandynawskim, industrialnym, abstrakcjonistycznym. Przekonamy się, że regał drewniany może prezentować się wyjątkowo niczym ready made. Taki jest regał w kształcie łodzi. Z całą pewnością stanie się on najważniejszym meblem w każdym wnętrzu. Praktycznym, ciekawym, dekoracyjnym. Odpowiednim do dużego salonu, awangardowej kuchni, niebanalnej sypialni. Z powodzeniem może też stanąć w oryginalnie pomyślanej przestrzeni biurowej. W gabinecie, który eksponuje sztukę, taki regał okaże się właściwym przedmiotem na właściwym miejscu.

Białe regały z drewna

Drewno to najlepsza rama dla wartościowych przedmiotów, dla pamiątek, dla osobistych zbiorów. Dlatego tak chętnie wybieramy regały drewniane. Także te w białej wersji. Wiąże się to z rosnącą popularnością aranżacji prowansalskich, skandynawskich, angielskich. Białe regały drewniane podkreślają ten trend. Przepięknie ozdobią salon, w którym akcentuje się rustykalny urok. Świetnie też wyglądać będą w stylowej kuchni, w której jest miejsce na zdjęcia ustawione na półkach, na starodawną porcelaną, na kwiatowe dekoracje.

https://stolpo.pl/jakie-wygodne-krzesla-tarasowe-wybrac/ https://malopolskaubezpieczenia.pl https://hcfsc.org