Zalew Zegrzyński - stworzony dla aktywnych

Aktywność na świeżym powietrzu wpływa pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale także na umysł. Wypoczynek nad jeziorem czy nawet spędzenie nad nim weekendu sprawi, że naładujemy nasze akumulatory, odetchniemy pełną piersią i odpoczniemy od codziennych problemów. Mieszkańcy Warszawy i okolic z pewnością wiedzą o Jeziorze Zegrzyńskim. Czy jednak naprawdę znają wszystkie jego zalety?

Jezioro Zegrzyńskie leży w niedalekiej odległości od Warszawy – to naprawdę dogodny punkt docelowy dla osób mieszkających blisko stolicy. Nad samym jeziorem kierowcy znajdą liczne miejsca parkingowe.

Sport i relaks

Jezioro Zegrzyńskie jest znanych ośrodkiem sportowym – bez względu na porę roku spotkać tu można tłumy spacerowiczów, osoby zainteresowane żeglarstwem, wędkowaniem czy bojerami. W okresie letnim turyści chętnie wypożyczają kajaki oraz łódki. Osoby ceniące suchy ląd z powodzeniem mogą poruszać się po licznych ścieżkach rowerowych. Wokół zalewu w okresie letnim działa wiele wypożyczalni sprzętu sportowego, a na strzeżonych plażach istnieje także możliwość grania w piłkę plażową.

Nie brak tu również solidnego zaplecza gastronomicznego. Turyści mogą korzystać z dziesiątek punktów z jedzeniem oraz chłodnymi napojami.

Jezioro Zegrzyńskie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem już od lat 70. Wpływa na nie bliskość od stolicy, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, bogata baza gastronomiczna oraz noclegowa.

Dłuższy pobyt nad Zegrzem

Osoby poszukujące możliwości ekonomicznych wczasów nie będą zawiedzeni. Bez większego problemu znaleźć można nocleg na każdą kieszeń. Osobom z napiętym budżetem na pewno przypadnie do gustu Lawenda Park Hotel – tani hotel nad Zegrzem, który oferuje miejsca zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. W ofercie hotelu znalazły się pokoje o wysokim standardzie, sale konferencyjne oraz restauracja serwująca regionalne przysmaki.

https://brittany-crepesandgalettes.com https://calganx.net https://gosciniecmurckowski.pl