Stroje kąpielowe modne w 2022

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim konieczność zakupu nowego stroju kąpielowego. Rodzi się pytanie, jak wybrać najmodniejszy kostium kąpielowy, by niezależnie od plaży czy basenu wyglądać doskonale i stylowo. Warto zwrócić tutaj uwagę na kolka aspektów.

Kolory i wzory

Lato 2022 to kolejny sezon, w którym kostiumy kąpielowe w neonowych barwach będą rządzić. Róż i żółć doskonale wyglądają przy ciemnej karnacji, podkreślają opaleniznę i sprawiają, że niezależnie od tego, gdzie się wybierze na wakacje lub plażę, będzie się wyglądało egzotycznie i pięknie.

W ostatnich sezonach królowały kropki i kwiatki, ale teraz do łask wracają kostiumy kąpielowe w motywy zwierzęce - panterki, wężowe skórki, zeberki... Jest w czym wybierać. Nie każda kobieta zdecyduje się na kostium kąpielowy w takim motywie, wymaga to pewnej ekstrawagancji i umiejętności łączenia tego typu wzorów z prostotą, bo łatwo tu przesadzić i wyglądać kiczowato. Warto więc tego typu stroje zrównoważyć na przykład jednolitym pareo, a także zastanowić się, czy dany wzór pasuje do sylwetki.

Sznurki i sznureczki

Wiązania strojów będą w tym sezonie bardzo modne, szczególnie cieniutkimi sznureczkami. Mogą się one pojawić także w dodatkowych fantazyjnych miejscach, niemających zastosowania praktycznego, a wyłącznie estetyczne - sznureczki oplatające talię, dodatkowe wiązania pod biustem czy w talii. Odważne panie mogą się także zdecydować na bikini, w których tył fig zostanie zastąpiony sznureczkiem. Nowy wymiar zyskuje także monokini - zwykle jest to strój kąpielowy jednoczęściowy, w którym góra i dół są połączone wąskim paskiem materiału - w tym sezonie zastąpi go sznureczek. Tego typu kostiumy kąpielowe są niebanalne i bardziej seksowne w porównaniu do tradycyjnych. Zwykle jednak wymagają szczupłej i wysportowanej sylwetki, ponieważ sznureczki i wiązania niewiele zasłaniają, mogą za to podkreślić ewentualne niedostatki figury, które w innego typu kostiumach kąpielowych byłyby ukryte.

Wysoki stan

Jakby na przekór mocno odsłoniętym przez sznureczki ciałom, ponownie na plażach będzie można spotkać panie w strojach kąpielowych z podwyższonym stanem i one również będą modne. Nic dziwnego - mało która kobieta może się pochwalić figurą modelki, a figi z podwyższonym stanem doskonale wymodelują niedostatki - zasłonią odstający brzuch, rozstępy, sprawią, że sylwetka będzie wyglądała znacznie lepiej. Jest to jednak typ stroju lubiany także przez kobiety szczupłe - wygląda on bardzo dobrze na każdym typie sylwetki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ live url live url