Jak urządzić salon skandynawski w bloku?

Pomysł na urządzenie salonu w bloku może być najróżniejszy. Wszystko zależy od tego, co nam się podoba i jaki domownicy mają gust. Nie można przecież samodzielnie podejmować decyzji, jeżeli w domu mieszkają przynajmniej trzy osoby. Bardzo fajnym pomysłem na aranżację jest salon skandynawski w bloku. Warto spróbować w takim stylu urządzić swój pokój dzienny w bloku.

Salon skandynawski w bloku, czyli robimy na jasno

Salon skandynawski w bloku można uzyskać za pomocą bardzo jasnych kolorów. Nie myślmy jednak, że trzeba w tym celu wydać ogromne pieniądze. Jeżeli obawiamy się, że w związku z aranżacją mebli będziemy musieli wydać wielkie pieniądze na nowe meble, to jesteśmy w wielkim błędzie. Otóż wystarczy kilka puszek jasnych farb - mogą być dwa odcienie i możemy działać. Nasze obecne meble możemy pomalować na jasne kolory, dla przykładu biel i szarość. Takie odnowienie mebli, które obecnie posiadamy w tej tonacji na pewno zbliży nas do salonu skandynawskiego.

Naturalne drewno

Taki salon skandynawski w bloku to jednak nie tylko szarość i biel. To może być również naturalne drewno. Warto takie drewniane akcenty połączyć z bielą, dzięki czemu w całym salonie stworzymy naprawdę bardzo przyjemny klimat. Takimi akcentami drewnianymi mogą być chociażby nogi od stołu, czy też specjalne  pudełka na przechowywanie rzeczy, które ustawimy na blokach. Nie przesadzajmy ze zbytnią ilością drewnianych elementów, żeby jednak wspomnianej bieli i szarości nie przytłoczyć tym. Zbyt dużo drewnianych elementów może sprawić, że salon nie będzie już taki jasny. 

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ zobacz wiecje