Depilacja laserowa – wygoda, estetyka i komfort  

 

W dzisiejszych czasach depilacja pach, miejsc intymnych czy nóg jest na porządku dziennym. Jednak najczęściej kobiety i mężczyźni używają tradycyjnych metod golenia jak żyletki, pianki do golenia, kremy czy nawet rozgrzany wosk. Jednak depilacja laserowa może być fantastyczną alternatywą, która nie pozostawia po sobie śladów w przeciwieństwie do poprzedników. Tam podrażnienia, zacięcia czy zaczerwienienia są na porządku dziennym…

 

Depilacja laserowa – co należy wiedzieć?

 

Depilacja laserowa wcale nie jest tak skomplikowana jakby się wydawało. Jej działanie opiera się na fizycznym przekształceniu energii świetlnej pochodzącej z lasera na cieplną gromadzoną przez barwnik skóry – melaninę. Nagrzana melanina znajdująca się w skórze i włosach prowadzi do uszkodzenia cebulek włosowych. To one biorą udział w procesie odtwarzania się włosa. Po uszkodzeniu w odpowiedniej fazie wzrostu nie będą znów rosnąć co zagwarantuje idealnie gładką i miękką skórę.

 

Depilacja laserowa jednak nie jest dla wszystkich. Osoby, które borykają się z problemem chorób skóry, cukrzycą, epilepsją czy będące w ciąży powinny zrezygnować z zabiegu. Bowiem jest to bezinwazyjny i bezpieczny zabieg tylko i wyłącznie kiedy osoba do niego przystępująca nie posiada żadnych przeciwwskazań.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdynia/

 

Bywa, że zdarzają się skutki uboczne przeprowadzonej depilacji laserowej. Jednak nie są czymś bardzo poważnym i z reguły znikają dosłownie kilka godzin po przeprowadzonym zabiegu. Są nimi obrzęki i zaczerwienienia. Jednak w dzisiejszych czasach bardzo często profesjonalne salony depilacyjne wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt ograniczający ryzyko przegrzania skóry i doprowadzenie do takich sytuacji.

 

Depilacja laserowa Gdynia

 

Coraz częstszym zabiegiem, na który decydują się zarówno panie jak i panowie jest depilacja laserowa. Gdynia to miasto, w którym znajduje się szereg wielu ciekawych salonów depilacyjnych. Jednym z najciekawszych są salony sieci depilacja.pl charakteryzujące się bardzo dobrą opinią i renomą w całej stawce.

 

 

 

zobacz Industrialny hoker z oparciem do wyspy Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft