Tanie domy z drewna całoroczne – czy warto się na nie zdecydować?

Chyba nie ma osoby, która nie marzyłaby o budowie własnego domu. Każdy chciałby mieć własny kąt i nie musieć wynajmować mieszkania, zważywszy na to, że koszty wynajmu z roku na rok są coraz wyższe. Jednym z rozwiązań jest budowa własnego domu. Niestety, decydując się na wzniesienie domu w tradycyjny sposób, musimy liczyć się z wysokim kosztem. Są inne, mniej kosztowne, jak chociażby wzniesienie domu systemem kanadyjskim. Tylko, czy tanie domy całoroczne są równie trwałe co domy murowane? Na te i inne pytania odpowiemy w treści tego artykułu…

 

Tanie domy z drewna całoroczne – jaką technologią są budowane?

Tanie domy z drewna całoroczne są wznoszone technologią szkieletową, która charakteryzuje się suchością i czystością. Niewątpliwym atutem domów wznoszonych technologią szkieletową jest szybkość budowy (budowa domów w technologii kanadyjskiej zajmuje mniej czasu niż budowa domów technologią tradycyjną).

 

Tanie domy z drewna całoroczne – jakie posiadają zalety?

Tanie domy z drewna całoroczne posiadają wiele atutów, których domy murowane nie posiadają. Jest nim między innymi doskonała akustyka, która zapewni nam ciszę i spokój. Domy wznoszone w technologii kanadyjskiej można stawiać w miejscach, w których nie moglibyśmy wznieść domów technologią tradycyjną. Osoby, które nie mają pojęcia, jak wyglądają domy kanadyjskie często uważają, że są mniej trwałe niż domy wznoszone technologia tradycyjną. To nieprawda – okazuje się bowiem, że stosując odpowiednie preparaty można osiągnąć świetne parametry drewna.

 

live url Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki zobacz wiecje